Dřevostavby na klíč

Dřevostavby Olomouc nestaví žádné drahé severské sruby, ale velice levné a také úsporné rodinné domky, kde převažuje dřevo. Základem dřevostavby je dřevěná konstrukce z hranolů KVH. Konstrukce je postavena s maximální přesností a precizností, což je umožněno mimo jiné i snadno opracovatelný materiálu, kterým dřevo bezesporu je.

mainDřevostavby poskytují svým majitelům útulnost, příjemné bydlení a nezaměnitelnou vůni dřeva, což poznáte ihned po vstupu do domu. Vzhledem k velikosti konstrukce, u které především její šířka velice šetří vnitřní prostory, se dřevostavby na klíč Olomouc řadí mezi nízkoenergetické stavby. Ve spojitosti s úspornými topidly znamená dřevostavba velkou úsporu nákladů na vytápění.

Dřevostavby od společnosti HP domy jsou z vnějšího pohledu k nerozeznání od zděných domů. Žádné velké rozdíly nepoznáte ani v interiéru a rovněž pevnost dřevostavby je se zděným domem srovnatelná. Vybrat si můžete z dřevostaveb difúzně uzavřených a otevřených.

Stavba podle vašich představ

main (9)Katalog dřevostaveb Olomouc obsahuje typizované rodinné domky, které si však můžete ve spolupráci s architektem společnosti různě upravovat. Na klíč si však můžete nechat postavit i domek podle projektu vypracovaného projektovou kanceláří Euroline nebo Gservis. Pokud máte potřebné znalosti a schopnosti k vypracování zcela vlastního projektu, není ani tato možnost vyloučena, takže můžete mít domek ze dřeva, případně v kombinaci se sklem či jinými materiály naprosto podle svých představ.

main (3)Dřevostavby Olomouc, které společnost HP domy ji zrealizovala, si můžete také prohlédnout. Zrovna tak vám firma umožní vidět stavbu v jakékoliv fázi, abyste měli dokonalé znalosti a viděli na vlastní oči jak postup výstavby, tak i dřevěnou konstrukci a její zateplování a obkládání.

Pro svou rychlost výstavby a přijatelnou cenu jsou dřevostavby na klíč jedinečnou příležitostí pro mladé manžele, nebo také důchodce. Pro ně je ideální bungalov bez zbytečných bariér a schodišť. Dřevostavbu lze také realizovat v rámci rekonstrukce staré nevyhovující nemovitosti, jejíž modernizace by byla v porovnání s dřevostavbou mnohem nákladnější.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *