Fotopasti na ochranu majetku

Bezpečnost a ochrana majetku je bohužel stále aktuální. Před nezvanými návštěvníky můžeme svůj majetek chránit různými způsoby. Kromě kvalitních bezpečnostních zámků na vchodových dveřích, venkovních okenních rolet a dalších bezpečnostních prvků, jsou velice účinné také fotopasti na ochranu majetku.

Fotopastí je celá řada, ovšem při jejich výběru je třeba rozlišovat fotopasti proti zlodějům a fotopasti pro myslivce ke sledování výskytu a pohybu zvěře. U obou těchto variant naleznete pestrý výběr na stránkách eshopu fotopasti-na-ochranu-majetku.cz. Jedná se o přímého dovozce a jednoho z největších distributorů tohoto zboží v ČR. Na webu naleznete největší nabídku, nejvíce informací i nejnižší ceny fotopastí. Mezi levnější patří značky Acorn a Scoutguard, nejkvalitnější jsou o něco dražší fotopasti Bunaty nebo Browning. Tyto fotopasti patří k tomu nejlepšímu, co se na světě vyrábí. Obě značky nabízejí fotopasti na ochranu majetku i pro myslivce.

Fotopast na ochranu majetku a na zloděje se od fotopasti pro myslivce liší zásadně jediným parametrem, kterým je noční přisvícení. Je pochopitelné, že fotopast určená k ochraně majetku nesmí blesknout či bliknout, neboť by na sebe zloděje upozornila. Ten by ji mohl rozbít a zničit tak důkaz potřebný k jeho usvědčení. Fotopasti na zloděje mají zcela neviditelné snímání a navíc si k nim můžete dokoupit GSM modul. Jedná se o zařízení, které umí odesílat fotografie na mobil nebo email. Majitel tak má po obdržení snímku možnost okamžitě reagovat a zavolat policii.

Jaké vlastnosti mají fotopasti na ochranu majetku

Všechny fotopasti bez rozdílu značky a ceny zaznamenají pohyb člověka cca na 10-12 metrů. Pokud někde na internetu objevíte nabídku fotopastí s dosahem až 20 či dokonce až 25 m, je podstatné slůvko „až“, neboť to nemusí být vždy reálné.

Fotopasti nabízené v eshopu v cenové hladině 4000 Kč pořizují fotografie v noci tmavší. Ideální vzdálenost je cca 5 m. Dražší fotopasti mají jsou jednak nehlučné, a jednak díky silnějšímu neviditelnému blesku dosvítí dále a fotografie jsou jasnější.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *