Seznamte se s novou řadou Apple produktů iPad a iPhone

V pondělí zažil svět vzrušující chvilku. Společnost Apple odhalila konečnou podobu letošních produktů a to včetně jejich ceny, na kterou jsme v předchozích letech, museli čekat několik dní navíc. Pojďme si blíže prohlédnout, jaké novinky přináší iPad Pro a nový iPhone s označením SE.

Nový iPad Pro v šesti verzích

Novinky se objevily jen pár minut po samotné tiskové konferenci. Nový iPad Pro se na oficiálních stránkách představil v šesti různých verzích. Jednotlivé modely se od sebe liší velikostí úložného prostoru a typem připojení. Každá verze je navíc k dispozici i v různých barevných kombinací – stříbrná, zlatá, vesmírně šedá a růžově zlatá.

Minimální verze s kapacitou 32 Gb a wi-fi připojením vás vyjde na 18 790 Kč. Za 128 GB verzi si zaplatíte 23 590 Kč a za úložný prostor o velikosti 256 GB vypláznete 28 390 Kč.

Pokud toužíte po nabušeném iPadu s wi-fi a LTE modemem, tedy možnost vložení SIM karty, připravte se na nárůst ceny. Verze s 256 GB stojí 32 390 Kč. Menší verze s 128 GB na 27 590 Kč a nejmenší verze s 32 GB stojí 22 790 Kč.

Kdy se dočkáme nového iPad Pro v obchodem, zatím není známo. Očekáváme však, že to bude otázkou několika týdnů.

Nový iPhone nikdy nebyl levnější

Přestože ceny nového iPhone jsou v porovnání se zahraničím vyšší, stále se jedná o nejlevnější iPhone v historii Applu. Základní model s 16 GB pamětí má cenovku 12 990 Kč. Velká 64 GB verze vyjde na 16 190 Kč.

Cena pod 13 tisíc korun se příjemnou změnou. V minulosti se sice Apple pokusil nabídnout iPhone 5C, který byl také velmi levný, ale se svojí hardwarovou specifikací to byl velký propadák. Nový model tak v sobě krásně skloubí skvělý výkon, jako loňský model 6S a výbornou cenu, která přiláká zatím zatvrzelé odpůrce Apple, kvůli ceně.

Podle dostupných informací, začnou před-objednávky v oficiálním internetovém obchode Apple v úterý 29. března.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *