Fulton Innovation představila technologii eCoupled na CES 2011

Společnost Fulton Innovation představila na veletrhu CES 2011 některé fascinující bezdrátové technologie, které tato společnost vytvořila.

Fulton Innovation se pochlubila technologií s názvem eCoupled, která umožňuje předmětům všeho druhu být napájeny bezdrátově, bez jakéhokoliv nabíjecího hardwarového zařízení. Mohou to být mobilní telefony,malé hrnce nebo krabice s obilninami, které se rozsvítí při použití této technologie.

Společnost Fulton je v jednání s mobilními operátory jako jsou LG a Samsung, pro použití této technologie v mobilní telefonech, která umožňuje nabíjení, bez nutnosti nabíjecího zařízení. Společnost představila také další zajímavost, při použití této technologie s názvem chytrá kuchyně „Smart Kitchen“, kde zástupci předváděli nádoby s instantní polévkou, které mohou ohřát polévku bez použití hrnce a sporáku. Při použití této varianty, stačí vzít podložku a umístit nádobu s polévkou, která je poháněna touto bezdrátovou technologií.

Fulton také předvedl technologii na krabici s obilninami, kde vytvořila tenké proužky na krabici, které mohou rozsvítit povrch krabice, pokud je krabice umístěna na povrchu, který je vytvořen prostřednictvím technologie eCoupled.Tato technologie může být dále použita také pro zjištění data expirace jednotlivých produktů nebo je možné zjistit zda se daná věc nachází např. ve skřínce vaší kuchyňské linky. Tato technologie samozřejmě nabízí více využití o, kterých se můžete informovat přímo na stránkách výrobce. Můžete se podívat na některá videa níže.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *