Jak postavit firemní síť za pár korun?

Na firemní síti můžete ušetřit, ale zároveň dostat tu nejlepší péči. Jak je to vůbec možné? Na to se podíváme v tomto článku.Chcete vylepšit ICT vaší firmy? Pak asi víte, že je to poměrně obtížné. A to z celé řady důvodů. My jsme si pro vás ale připravili článek, který vám pomůže tento problém vyřešit.

Firemní síť za hubičku

Známe řešení na to, jak postavit kvalitní firemní síť za zlomek ceny. Z kvalitních a prověřených komponentů a navržených skutečnými odborníky. Chcete vědět, o co se jedná? No dobře, my vám to tedy řekneme. IT firma JiSit nabízí tyto služby. Ve vysoké kvalitě a s prozákaznickým přístupek, který si zkrátka oblíbíte.

Začněme hned u toho nejlepšího, a tedy u ceny. ICT firma JiSit vám totiž nabízí možnost postavit firemní síť bez nutnosti platit jakýkoliv jednorázový poplatek. Stačí se domluvit na paušální platbě, a v ceně budete mít všechny dostupné služby kromě nákupu a instalace kvalitních komponenet od předních značek. Budete mít tedy jistotu, že vaše síť bude opravdu robustní a kvalitní.

Problémům je lepší předcházet

Společně se samotnými komponenty v podobě routerů, switchů a dalších potřebných síťových prvků získáte i neustálou podporu. Vaše síť bude pod každodenním monitoringem, a to i během noci. Jestliže tedy vaše síť přestane pracovat během té doby, kdy budete spát, vy to ani nezjistíte. JiSit totiž všechny problémy rychle odstraní a celou síť rychle nahodí zpět.

Spolupráce probíhá na dálku. V případě potřeby ale není problém dojet a řešit problém přímo na místě. Musí se ale jednat o něco, s čím si nejde poradit na dálku. Většina drobných potíží je naštěstí snadno řešitelná na dálku. Nemusíte mít tedy strach, že by výpadky ve vaší síti byly dlouhodobé nebo pravidelné. JiSit totiž staví opravdu kvalitní firemní sítě, kde se myslí na dlouhodobé fungování bez jakýchkoliv problémů už při samotném návrhu. Pokud ale nastanou, tak budou samozřejmě velice rychle vyřešeny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *