Na trhu se objevila první konzole pro psy

Každý rok se na trhu objeví nová herní konzole, která slibuje ještě lepší zážitek z her. Většinou se však jedná o stejné zařízení, které má však trošku upravený výkon. Nyní se však na trhu objevila speciální konzole, která není určena lidem. Jedná se totiž o první herní konzoly pro psy.

Odměna za splnění úkolu pro vašeho čtyřnohého miláčka

pet hubVývojáři z CleverPet Hub se rozhodli vytvořit první herní konzoly pro psy. Zařízení vypadá na první pohled jako miska na žrádlo z budoucnosti. Zařízení však v sobě ukrývá mechanismus, který za úspěšné splněné úkolu odmění vašeho mazlíčka. Náročnost úloh přitom stoupá a tak se za každý splnění úkol zlepšují dovednosti zvířete. Váš čtyřnohý miláček musí reagovat jak na světlo, tak i zvukové signály.

Konzole disponuje třemi tlačítky, které jsou od sebe v dostatečné vzdálenosti. Nedochází tak k situacím, kdyby pes omylem šlápl na jiné tlačítko, než původně chtěl.

Páníček má jedinou starost

Vše funguje naprosto samostatně a jediná starost páníčka je pravidelné doplňování pamlsků do herního zařízení. Součástí konzole je i program na sledování postupů vašeho mazlíčka. Pomocí bezdrátového připojení můžete skrze chytrý telefon sledovat, jak často váš pes konzoly využívá a jaké dělá pokroky.

CTEuFLAWEAAoK0t

Přibudou i další konzole

Autoři herní konzole testovali zařízení na různých typech psů, od čivavy po německého vlčáka. Zařízení je tedy velmi odolné, i když je vyrobeno z trvanlivého plastu. Dobrou zprávou pro milovníky jiných domácích mazlíčků je fakt, že vývojáři plánují přijít na trh i s dalším herním zařízením, které bude určené například pro kočky, králíky nebo jiné domácí mazlíčky.

Velkým otazníkem však zůstává cena konzole Hub, která zatím nebyla zveřejněna. Je však jasné, že pořizovací náklady vyjdou dráž, než obyčejná miska na žrádlo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *