Špionážní kamera se stane vaším třetím okem

Chtěli byste mít špionážní kameru, která dokáže tajně pozorovat místa, která chcete mít pod kontrolou? Špionážní kamera není nedostupným zbožím a pokud hledáte tu nejlepší, pořiďte si fotopast, jedná s o nenápadnou kameru, kterou využijete ve venkovním prostředí.

Odjakživa byly fotopasti nejlepšími pomocníky lidí, kteří pracují v přírodě, od vědeckých výzkumníků až po zoology, přírodovědce, myslivce, lesníky, lovce aj. Nyní se trend fotopastí rozmohl více, než kdy jindy. Může za to pokročilá technologie, snadná dostupnost a nízká cena. Tyto atributy způsobily, že si fotopasti začali pořizovat i majitelé nemovitostí, kteří hledají ideální způsob, jak sledovat svůj pozemek a ochránit ho před zloději.

Proč jsou fotopasti tak populární

Moderní fotopasti jsou velmi malé a nenápadné přístroje s dokonalým maskováním. Jsou umístěny ve vysoce odolném krytu, který imituje například podobu kůry stromu. Díky tomu jsou na stromu zcela nenápadné a jen tak někdo si jich nevšimne. Nemusíte se obávat toho, že by se v exteriéru poškodily, fotopasti jsou stavěné do venkovních podmínek, kde hravě odolávají větru, dešti i dalším nepřízním počasí.

Dokáží poklidně setrvávat do momentu, než se nějaký objekt dostane do jejich blízkosti. Následně velmi rychle pořídí snímek nebo video. Dokáží reagovat již do 1 sekundy, díky čemuž je nemožné, aby jim cokoliv uniklo. Jedná se o snímky ve vysokém rozlišení. Vy si je následně můžete prohlížet v počítači nebo přímo na fotopasti, jelikož disponují vlastním displejem. Oblíbené jsou také fotopasti, které dokáží pořízený snímek odeslat jako MMS do vašeho mobilu. Tato možnost může být dražší, vzhledem k ceně MMS, ale zato budete mít dokonalý přehled, co se ve sledované oblasti děje a to ať už budete kdekoliv.

Ideální parametry

Špionážní kamera je jako fotopast dostupná v mnoha provedeních, které se liší technologií i cenou, princip je ovšem vždy stejný, zaznamenat to, co byste vy nezaznamenali. Nikdy se nevyplatí kupovat nekvalitní fotopasti, lepší je investovat do značkových modelů, které dokáží zajistit ty nejlepší parametry a dlouhou životnost, patří mezi ně hlavně značky BUNATY, ACORN, SCOUTGUARD a KEEPGUARD.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *