Přehled některých výrobků ve fotogalerii z veletrhu CES 2012

Veletrh spotřební elektroniky CES 2012 včera skončil a na veletrhu bylo představeno mnoho nových výrobků. Přehled některých výrobků vám nabízíme v naší fotogalerii níže.

Na letošním CES 2012 bylo představeno mnoho výrobků od televizorů s OLED displejem a s nejnovějším rozlišením až po nejtenčí mobilní telefony. Jeden z nejzajímavějších televizorů, který byl představen na CES 2012 byl televizor od firmy LG, který obsahuje OLED displej a je pouze 4 mm tenký. Více o tomto televizoru si můžete přečíst také v našem příspěvku zde. Ostatní výrobci představili také kvalitní nové televizory např. společnost Sharp představila televizor s novou technologií rozlišení 4K a přenosné LCD televizory a dále společnost Samsung představila televizor s novým OLED displejem.

Na veletrhu CES 2012 byli dále představeny nové Ultrabooky od společností HP, Dell a Samsung, které nabízejí především kvalitní a praktický design, nízkou hmotnost a další kvalitní nové funkce. Společnost Huawei představila nejtenčí mobilní telefon (Smartphone), který je pouze 6,68 mm tenký, více informací si můžete přečíst v našem příspěvku zde. Společnosti Nokia a Microsoft představily nový mobilní telefon Nokia Lumia 900, který pracuje na OS Windows 7 a nabízí mnoho nových kvalitních funkcí a elegantní design. 

Kromě mobilních telefonů a nových televizorů byli představeny také nové tablety od firem Samsung a Lenovo a dále mnoho dalších výrobků, jako např. příslušenství k mobilní telefonům, notebookům, nové ekologické technologie a výrobky, reprosoustavy, které nabízejí využití pro výrobky jako je iPod a iPhone, dále domácí kina a fitness zařízení nabízející nejmodernější technologie.

Všechny nově představené výrobky by měly být v prodeji tento rok a některé výrobky jsou v prodeji již nyní. Níže se můžete podívat na fotogalerii některých výrobků, které byli představeny. 
[flagallery gid=15 name=“Gallery“]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *