CES 2013 – první shrnutí

CES 2013CES 2013, neboli jeden z největších veletrhů spotřební elektroniky, nabídl zcela nový pohled na tento segment. CES se vždy zaobíral především televizní technikou a s tím souvisejícími doplňky, ovladači a nejrůznějšími gadgety. Letošní CES však přinesl zcela zásadní obrat v tomto odvětví. Spotřební elektronika už není pouze televize, rádio a stolní počítač. Je tu zcela nový segment, který výrazně odsunul televizní zábavu na další kolej.

Nový pohled na konzumaci obsahu

Mobilní telefony, respektive smartphony a tablety, utvořily zcela nový segment spotřební elektroniky a na CESu 2013 bylo právě těmto technologiím věnována největší pozornost. Už to není o smart TV od Samsungu, ale už je o to o iPadu, iPhonu a dalších smartphonech od dalších výrobců a gadgetech, které s těmito výrobky souvisí. Nový segment v podobě konzumace obsahu prostřednictvím tabletů je tady.

Tablet do každé rodiny

CES 2013 ukázal, jak se bude spotřební elektronika dále vyvíjet. Kudy půjde a kde nakonec skončí všechny domácnosti. Na tabletech. Je to totiž nejlepší zařízení, které dokáže uspokojit všechny potřeby pro konzumaci obsahu. Můžete surfovat na internetu, můžete sledovat videa na youtube, můžete i tvořit nějaký obsah (ale k tomu tablety určitě nejsou určeny). Je pouze na vás, jak budete informace přijímat, ale prostřednictvím tabletu je máte rychle, snadno a velice jednoduše stále po ruce. V dnešní době informačních technologií už není televize tím hlavním médiem domácnosti. Je to tablet.

Nová éra mobilních aplikací

Dnes už nebudete potřebovat televizi pro konzumaci obsahu a informací. Smart TV, které představil Samsung, už nejsou tak zajímavé, jak by se mohlo zdát. Vše, co vám tyto televize nabízejí, není nic jiného, než co si můžete pustit na svém vlastním tabletu a třeba i streamovat přímo do vaší televize. A navíc, nemusíte se všichni dívat na jedno video. Každý může mít svůj vlastní tablet, sluchátka a každý si konzumuje obsah takový, na jaký má právě chuť a o jaký mám právě zájem. Vždyť to sami dobře znáte s tím, že se chce každý dívat na něco jiného v televizi. V dnešní době už tento problém nemáte. Vezměte si vlastní tablet a mějte svůj zážitek jenom pro sebe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *