Na veletrhu CES 2011 byl představen tablet Motorola Xoom

Na veletrhu CES 2011, který se konal mezi 6.1. – 9.1. 2011 v Las Vegas, bylo představeno nové tablet zařízení Motorola Xoom.

Motorola Xoom pracuje na OS Android 3.0 a je zřejmě první konkurent tabletu iPad od firmy Apple. Zařízení vypadá robustně a je postavené podobně jako iPad, jen je o něco větší. Nabízí 10,1 palcový širokoúhlý displej s rozlišením 1280×800 pixelů (tím má větší rozlišení než iPad, který má rozlišení 1024×768 pixelů). Stejně jako nový telefon Motorola Atrix obsahuje 1Ghz Nvidia Tegra 2 Dual-Core procesor s plnou GB DDR2 Ram. Zařízení dále nabízí paměť s kapacitou 32GB, 2 megapixelový přední fotoaparát, micro HDMI port, 5 megapixelový zadní fotoaparát s duálním LED bleskem. Pro toto zařízení je možné také koupit mnoho doplňků jako klávesnici, stojan pro tablet, Bluetooh atd.

Nyní tento tablet Motorola Xoom nabízí exkluzivně pouze poskytovatel služeb Verizon v USA, ale firma Motorola sdělila, že je možné, že zařízení bude nabízet více prodejců. Kdy přesně by se měl tento výrobek prodávat také v Evropě nebo přímo České republice firma nesdělila. Podívejte na galerii nového tabletu Motorola Xoom.

[flagallery gid=8 name=“Gallery“]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *