Služba Shoutem nabízí vytvoření vlastní mobilní aplikace

Služba Shoutem umožňuje uživatelům vytvářet jejich vlastní mobilní aplikace pro jejich stránky. Původně byla služba pouze pro vytvoření aplikace podobné sociální síti Twitter.

Shoutem nyní nabízí uživatelům vytvoření vlastní aplikace pro iPhone s podporou RSS, aplikace může obsahovat výpis událostí, video, audio podcast, rádio streamování, umístění a microblogging.

Vytvoření aplikace je opravdu jednoduché a nepotřebujete programovací znalosti. Můžete přidat moduly do aplikace a změnit jejich pořadí podle vašich požadavků a pak otestovat aplikaci na vašem iPhone prostřednictvím aplikace Shoutem Mobilizer přes, kterou se přihlásíte s vašimi údaji.

Aplikace mohou být docela jednoduché, například pouze z vašeho RSS kanálu vašich stránek. Do aplikace, ale také můžete přidat mnoho jiných funkcí, které přesahují jiné iPhone aplikace svými vlastnostmi. Můžete také přidat vlastní logo vaší firmy a nebo vytvořit vlastní ikonu pro aplikaci.

Služba Shoutem je zpoplatněna podle verzí, kde základní verze je za cenu $29,90 měsíčně (cca 600Kč), která nabízí až 1000 instalací vaší aplikace a nenabízí některé pokročilé funkce, jako jsou události. Pokročilá verze je za cenu $49,90 měsíčně (cca 1000Kč) a nabízí až 2000 instalací aplikace. Verzi Pro je možné objednat za $99,90 měsíčně (cca 2000Kč) a uživatelé mohou instalovat až 5000 instalací vaší aplikace. Pro náročnější uživatele je nabízena také verze Enterprise, kde je cena za pronájem aplikace na požádání a uživatelé mohu přidat vlastní nastavení pro jejich aplikace. Každá další instalace aplikace,která přesáhne limit instalací pro vaší aktuální verzi pronájmu, je zpoplatněna $0,01 měsíčně za jednu instalaci.

Na trhu je desetitisíce firem, kteří by chtěli vlastní mobilní aplikaci pro jejich firemní stránky, ale kvůli rozpočtu si nemohou dovolit objednat vytvoření aplikace od vývojářského týmu. Pak je také potřeba čekat na dokončení aplikace a dále je potřeba předložit aplikaci do Apple App Store ke schválení. Se službou Shoutem uživatelé nepotřebují dělat nic z toho co bylo uvedeno. Vytvoření mobilní aplikace se Shoutem je jednoduché, snadné, upravitelné a cenově dostupné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *