Vyhledávač Yahoo! spustil novou verzi vyhledávače

Vyhledávač Yahoo! spustil pro uživatele novou verzi vyhledávání. Nová verze vyhledávače je zkušební verze a nabízí vyhledávací pole pro přímé vyhledávání.

Nová verze vyhledávání nabízí při zadavání klíčových slov do vyhledávače, příbuzné výsledky hledaného obsahu a zároveň také náhled s odkazy na stránky, které nabízejí obsah související s hledaným klíčovým slovem. Tyto výsledky jsou zobrazovány v podokně, které nabízí zcela nový design, než předešlá verze. Při dvojtém kliknutí do vyhledávacího pole se uživatelům zobrazí top 9 vyhledávaných frází, které jsou pravidelně aktualizovány.

Nová verze také nabízí nový design při vyhledávání obrázků, videa, zpráv, míst nebo nakupování atd. Tyto odkazy jsou umístěny stejně jako u stávající verze, nad oknem vyhledávání. Při vyhledávání v těchto kategoriích nabízí vyhledávač uživatelům nový a přehledný design vyhledávaného obsahu.

Společnost Yahoo! uvedla, že bude zkušební verzi aktualizovat a později přidá další nový obsah, jako je hudba a výpis míst. Novou verzi vyhledávače naleznete zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *