Google oznámil nová vylepšení pro Boutiques.com

Společnost Google oznámila nové funkce pro internetové stránky Boutiques.com, které spustila v loňském roce.

Mezi novinky, které nabízí stránky Boutiques patří tisíce nových butiků, které mohou uživatelé procházet prostřednictvím kategorií od populárních a oblíbených butiků až po butiky známých osobností, designérů nebo žánru. Společnost vytvořila nové funkce na základě sledování statistik, které oblečení se uživatelům stránek líbí a které ne. Nakupující mohou již od spuštění stránek v loňském roce na stránkách vytvářet svoje vlastní módní butiky, kde si mohou vybrat styl oblečení, značku nebo návrháře a přidat je do svého butiku. Ve svém butiku pak mohou sledovat nejnovější výrobky od svých oblíbených značek a návrhářů.

Pro majitele butiků, designéry nebo návrháře je k dispozici nový analytický nástroj, který zobrazuje statistiky na základě vytvořených butiků nakupujícími, jaký druh oblečení,jaké barvy a vzory sledují uživatelé nejvíce a jsou nejvíce oblíbené. Všechny tyto statistiky jsou zobrazeny v přehledném rozhraní, spolu s informacemi,jaké položky vedou v těchto statistikách a provozovatelé butiků mohou také vidět jak je jejich značka nebo butik populární v porovnání s jinými značkami.

K dispozici je také další nová funkce Trend Analytics, která je veřejná pro všechny uživatele stránek,která poskytuje informace o nejnovějších a nejoblíbenějších trendech na Boutiques.com a v Google vyhledávání.

Pro uživatele, kteří si vytvořili vlastní butik byla přidána vylepšení pro jejich butiky, kde mohou nahrát fotogalerie a video nahrávky v,kterých mohou představit jejich oblíbené výrobky.

Společnost Google také představí novou hru s názvem Sartorial Pursuit na Fashion Week v New Yorku, která bude založena na otázkách z módy a bude možné ji hrát prostřednictvím SMS nebo sociální sítě Twitter. Soutěžící mohu v soutěži vyhrát hodnotné ceny z Fashion Week.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *