Zátěžový test reproduktorů JBL: odolají štěrku, vodě i písku?

Ačkoli si s námi počasí posledních dnů nepěkně pohrává, léto na sebe již nenechá dlouho čekat. Předpovědi meteorologů pro následující dny jsou více, než příznivé. A prázdniny? Ty jsou již za dveřmi! Co to pro řadu z nás znamená? Návštěvu jezer, přehradních nádrží, veřejných koupališť, ale i absolvování vytoužené letní dovolené. Pokud i na vás některá z výše uvedených aktivit čeká, pak nepřestávejte číst následující řádky. Prozradíme vám totiž, jak lze skloubit pobyt u vody s poslechem svého oblíbeného interpreta nebo milované skupiny.

Voděodolné reproduktory? Ale ano!

S reproduktory, které byly výrobcem označené za „voděodolné“ jsme se na našem trhu setkali již mnohokrát. Málokterý výrobek ovšem splňoval to, co jeho výrobce sliboval. Řada reproduktorů sice zvládla hraní ve vlhkých prostorách a nějakou tu kapku, která se nedopatřením dostala na jejich „kapotu“, jen málokterý reproduktor bylo ovšem možno vzít s sebou na koupaliště nebo na pláž. Tento zažitý mýtus ovšem boří značka JBL, která ve světě moderních technologií působí již více, než 50 let. Jejich nejnovější model Charge 2+ v nás vzbudil velký zájem, proto jsme ho podrobili důkladnému testu s dopředu nejasným výsledkem.

charge2plus

JBL Charge 2 zvládne vodu, písek i štěrk!

Ano, tušíte správně. Tento model reproduktoru v našem přísném testu obstál s konečným hodnocením „výborný“! Nejen, že mu nevadí vlhkost, také dokáže hrát i tehdy, svlažíte-li jej pořádnou náloží vody. Ovšem i to nám přišlo málo, proto jsme jej zahrabali do mokrého štěrku a čekali, co bude. Světe div se, také tento experiment reproduktor JBL Charge 2 ustál! Hledáte-li společníka na cesty i k vodě, je sázka na tento model sázkou na jistotu! Intuitivní ovládání, stejně jako bezproblémové spárování s bluetooth, dělá z JBL Charge 2 absolutní hit současnosti!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *