Prestižní adresa kanceláře v Praze

Prestižní adresa kanceláře v Praze

Tradiční pronájem kanceláře vám připadá příliš drahý a svázaný? Chtěli byste utrácet finance pouze za to, co skutečně potřebujete a tak dlouho, jak potřebujete a přitom mít kancelář v reprezentativních prostorách s širokým rozsahem služeb?

kancelare-regus-2 (1) V případě zájmu o pronájem kanceláře v Praze se můžete rozmýšlet mezi čtyřmi prestižními adresami, na kterých sídlí obchodní centra společnosti Regus: Zlatý Anděl, Empiria, City Centre a Burzovní palác. Všechny lokality mají podobné vybavení, abyste se cítili pohodlně díky známému prostředí, a to i pokud vejdete do jiného centra.

Pronájem zařízené kanceláře v Praze ušetří váš čas i náklady. Nemusíte se starat o žádné pořizování vybavení nebo o výdaje za elektřinu.

Vyberete si velikostně vyhovující pracoviště. Lépe se vám pracuje v soukromé kanceláři nebo naopak ve sdílených prostorách? Možná byste rádi pracovali v kanceláři, kde s vaším podnikáním nemají ostatní nic společného a třeba načerpali inspiraci. Sdílená kancelář Praha a pracoviště „Hot Desks“ jsou plné podobně naladěných lidí.regus (1)

Variabilní a profesionální kancelář

Pronajaté prostory denní kanceláře jsou snadno přizpůsobitelné a dostupné kdykoliv. Je možno je zvětšit, zmenšit nebo dokonce přesunout do jiné lokality.

Vybavená kancelář je vždy připravena k tomu, abyste mohli ihned začít pracovat.

Můžete využít profesionální administrativní podporu nebo technické vybavení jako tiskárny, skenery a fotokopírky.
Stejně variabilní jsou i zasedací místnosti a obchodní salónky. Videokomunikační salónky jsou příležitostí, jak ušetřit čas a efektivně vyřešit potřebné.

Pokud se vydáte na cesty, naleznete kancelářské zázemí v dalších 1200 lokalitách po celém světě  prostřednictvím programu Businessworld.

Společnost Regus má své pobočky v České republice již přes 15 let. Kromě čtyř obchodních center v Praze, můžete najít svou kancelář i v Brně nebo v Ostravě.

Kontaktujte obchodního poradce na telefonním  čísle (+420) 222 191 100 nebo vyplňte Rychlou poptávku na webových stránkách společnosti Regus.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *