Získejte nové zakázky a obchodní partnery

Snad každý podnikatel touží po tom, mít nejenom dostatek zakázek, ale i kvalitních obchodních partnerů. Jednou z ideálních možností kde je získat, je velmi oblíbený networking. Jeho velká oblíbenost spočívá hlavně v tom, že se jedná o velmi nenásilnou formu, kde se vzájemně poznávají jednotliví podnikatelé, povídají si o svých firmách a vzájemně vymýšlejí možné cesty, jak by si mohli být vzájemně prospěšní.

024

Přijďte na snídani

Jednou z oblíbených forem této metody jsou různé obchodní snídaně. Není totiž nic lepšího, než začít den právě vynikající a vydatnou snídaní, při které se můžete seznámit s celou řadou zajímavých lidí, kteří pro vás budou rozhodně velkým přínosem. Koncept networkingových klubů je oblíbený ve světě a v České republice se jmenuje Business for Breakfast. Důvodem, proč jsou ve světě i u nás tak oblíbené, je hlavně to, že zatímco při snaze získat kontakt na danou osobu běžnou cestou, nemusí být člověk úspěšný. A přitom zde daného podnikatele běžně potká, a může s ním rozmlouvat o svých nápadech a cestách. Zkrátka a jednoduše, obchodní snídaně jsou skutečným hitem, a pokud je jednou vyzkoušíte, určitě se přesvědčíte o tom, že mohou vašemu byznysu přinést mnoho zakázek, jelikož právě na těchto snídaních se mohou nacházet i vaši noví zákazníci.

Udržujte s podnikateli stálé vazby

Důvodem tohoto setkávání rozhodně není pouze jednorázové setkání, ale pravidelné setkávání a udržování přátelských vztahů. Aktuálně je to považováno i za jednu z nejúčinnějších forem marketingu. Tou hlavní výhodou, kterou referenční marketing přináší, je ta, že celý systém funguje na principu doporučení. I z toho důvodu vznikají stále nové a nové podnikatelské kluby. Právě lidem, se kterými pravidelně hovoříte, se dostanete do povědomí a oni sami vás při svých jednání mohou doporučit dalším klientům. A to jenom díky tomu, že jste několikrát zašli na snídani.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *