Google spustil novou službu Google Music

Společnost Google dnes spustila beta verzi služby Google Music, která umožňuje uživatelům streamování hudby na jejich počítači a vytváření playlistů.

Nová služba Google Music je k dispozici prozatím jen v USA, jako zkušební verze. Uživatelé mohou prostřednictvím nové služby nahrát hudbu z jejich počítače do účtu Google Music a z jejich účtu na Google Music mohou nahrát hudbu do tabletu Android nebo mobilního telefonu s OS Android a streamovat tak jejich hudbu na různých zařízeních. Tato nová služba nabízí uživatelům uložení jejich hudby do jejich účtu na Google Music.

K dispozici jsou různé funkce, jako vytváření playlistů, možnost poslouchat hudbu offline, a to na počítači, tabletu nebo mobilním telefonu. Uživatelé tak mohou poslouchat jejich hudbu z jakéhokoliv počítače, pokud zrovna nemají k dispozici jejich vlastní počítač.

Nová služba je k dispozici na pozvání pro uživatele z USA, společnost Google prozatím nesdělila kdy bude nová služba Google Music k dispozici také v České republice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *