Apple si můžete vzít na cesty, díky novému baťůžku

Apple naděluje dárky pro všechny své fanoušky. V nabídce příslušenství pro iPhony se objevil nový zlepšovák, který prodlouží výdrž vašeho smartphonu. Takzvaný Smart Battery Case alias „baťůžek“ v sobě ukrývá baterii, kterou si navíc díky pěknému obalu můžete brát na cesty.

Pokud tedy nevíte co věnovat svým blízkým pod stromeček, možná je Smart Battery Case tím pravým dárkem. Obzvláště, pokud je obdarovaný milovník jablek.

Novinka pouze pro iPhony 6 a 6s

Příslušenství, které v sobě ukrývá baterii však není na trhu žádnou novinkou. Existuje celá řada obalů, které mají v sobě integrovaný akumulátor. Chytrý „baťůžek“ však vyrábí přímo Apple. Novinka je určena pro modely 6 a 6s. Verze pro větší model 6S Plus není zatím k dispozici.

iphone_smart_battery_case_01

Baťůžek slouží jako klasický ochranný kryt. Je vyroben z gumy a obklopí všechny boční strany na iPhonu. Spodní část má však trošku větší parametry, neboť se zde nachází přístup k napájecímu konektoru.

V zadní části je potom menší hrbolek, kde se ukrývá akumulátor. Baterie by měla být schopna prodloužit provoz iPhonu až o 25 hodin, v závislosti co používáte za funkce. Doba hovoru se navýší až o 25 hodin. Sledování videa o 20 hodin a používání funkcí LTE až na 18 hodin.

gsAjdbX

K dispozici je v celkem dvou barevných provedení – bílé a uhlově šedé. Pokud byste jej rádi věnovali někomu pod stromeček, připravte si 2 990 Kč. Za prodlouženou výdrž vašeho oblíbeného jablečného zařízení se to vyplatí.

Pokud však nemáte dostatek financí, nemusíte tolik zoufat. K dispozici jsou vám i jiné alternativy v podobě powerbank. Ty mají mnohem větší kapacitu ukládání energie a dokáží tak nabít váš chytrý telefon opakovaně, klidně i čtyřikrát. Navíc vychází poměrně levně. Vše však záleží na provedení a kapacitě externí baterie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *