Počítače a televizory nové generace

LED televize, 3D a LCD televizory, notebooky, tablety atd. – všechny tyto výrobky mají jedno společné. Jejich obliba mezi lidmi neustále roste, což má jistě své opodstatnění.

Vývoj směřuje neustále kupředu, to platí snad ve všech oblastech lidské činnosti. Málokde je to ovšem tak vidět, jako v případě počítačů a televizorů. Zde totiž došlo v posledních letech k výraznému posunu, takže zatímco klasické stolní počítače jsou pouze na ústupu, televizní „bedny“ jsou již prakticky reliktem minulosti. V současné době totiž „letí“ úplně něco jiného.

LED televize, LCD i 3D televizory – jiná kvalita obrazu

Co se týče této oblasti, aktuálně jsou velmi oblíbené LED televize, LCD televizory a tzv. „plazmy“. Jejich rozměry přitom neustále rostou a zároveň se neustále posouvá kvalita obraz i zvuku. Pokud tedy patříte k filmovým fanouškům, bez pořádného LED či LCD televizoru nebo „plazmy“ se zkrátka v dnešních dnech neobejdete.

Expert 4Hitem posledních let jsou také 3D filmy a rovněž výrobci TV se této skutečnosti rychle přizpůsobili. Kvalitní 3D televize jsou tedy rovněž běžně k dostání. Chcete-li mít u svých oblíbených snímků ještě intenzivnější prožitky, díky 3D televizím to je možné. Doporučujeme Vám kupříkladu 3D LED televize 32 nebo 3D LED televize 42, které patří k nejpopulárnějším.

Stolní počítače, nebo notebooky a tablety?

V oblasti počítačů dlouhou dobu „vládly“ klasické stolní počítače. Ty však aktuálně dominují snad již jen na poli PC her. Jinak je totiž začínají čím dál tím více „zastiňovat“ notebooky, tedy v podstatě mobilní kanceláře. Notebook můžete jednoduše sbalit, přenést jej na místo „nového působiště“ a zde opět rychle znovu používat.Expert 3

Žádáte-li ovšem ještě něco skladnějšího, jsou tu pro Vás netbooky neboli mini-notebooky, ale hitem posledních let se staly zejména tablety, což jsou přenosné počítače bez klávesnice a s dotykovým displejem. Populárním tabletem je např. iPad od společnosti Apple. Pokud jde tedy ve sféře televizorů o neustále zvětšování obrazovky, tento trend se zde týká prakticky jen stolních počítačů. Jinak sleduje vývoj přesně opačným směr.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *