Chcete si vyzkoušet, jaké to je vlastnit telefon s Androidem?

iOS a Android. Tyto dva systémy mezi sebou vedou odvěkou válku, která stále nezná vítěze. Připojte se do ni i vy a vyzkoušejte si prvky konkurenčního OS na Applu.Není to jen o penězích, ale také o osobních preferencích. Přesně tak by se dala popsat volba mezi mobilem s operačním systémem Android a telefonem s iOS. Jestliže patříte na tu stranu barikády označenou nakousnutým jablkem, pak pro vás máme zajímavou novinku.

Zajímavá webová aplikace

Slavný výrobce mobilních telefonů totiž v posledních měsících přišel s řešením, jak přilákat nové uživatele právě na tuto platformu. Vytvořil unikátní software, který otevírá dveře do světa tohoto operačního systému i uživatelům zařízení od Applu. Vyzkoušet si práci na mobilním telefonu s Androidem je přitom jednoduché. Stačí zamířit do speciální webové aplikace, která funguje jako jednoduchý emulátaro systému Android.

Do aplikace se dostanete skrze prohlížeč. V něm vám následně bude nabídnuta možnost přidat si ji na plochu. Jakmile tuto možnost potvrdíte, budete si moct vyzkoušet, jaké to tedy je vlastnit telefon s Androidem. Na poměry webové aplikace se jedná o poměrně robustní řešení, které vám umožní celou řadu zajímavých věcí.

Povedený marketingový tah

Co vám tedy tento software nabídne? Jakmile jej spustíte, dostanete možnost změnit si téma, procházet speciálně uzpůsobený obchod, vyzkoušet testovací hovor nebo SMS či si projít speciálně upravený obchod s aplikacemi. Nejedná se sice o plnohodnotný zážitek, ale během několika minut dokáže nabídnout uživatelům iOS poměrně ucelenou představu o konkurenčním operačním systému.

Pokud si tuto aplikaci nevyzkoušíte, nevadí. Autorům ale patří uznání za to, jak se jim podařilo obejít přísný a uzavřený ekosystém Applu. My jsme zvědaví, jestli se tento marketingový tah vydaří a jestli jeho zaznamenají raketový nárůst prodejů. To všechno ale ukáže až čas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *