Čím vším vynikají webové stránky na míru?

Webové stránky dnes dokáže vytvořit kdekdo. Po pravdě, ani nemusíte mít znalosti kódování. Vždyť existuje několik služeb, kde si své stránky jen naklikáte, stačí vám k tomu průměrné počítačové dovednosti. Výsledek se ovšem nedá ani v nejmenším srovnávat s webovými stránkami na míru.

Ptáte se, v čem je ten rozdíl? Proč byste měli výrazně připlatit za web vytvořený přímo pro vás? Těch důvodů je více.

Obsah

Stránky jsou vytvořené přímo pro vaše potřeby

Tvorba webových stránek na míru probíhá na základě toho, jaké jsou vaše požadavky a cíle. Web se snaží podporovat vaše konkrétní obchodní praktiky, ne žádné obecné principy. Když si necháte zhotovit web od nějakého začínajícího vývojáře, nebo si ho dokonce naklikáte, získáte stránky založené na obecné šabloně, která ani náhodou nebude odpovídat vašim potřebám.

Budou na ně chodit návštěvníci

Každý dobrý tvůrce webu, ať už si zvolíte jednotlivce, nebo firmu, dbá i na SEO, tedy optimalizaci pro vyhledávače. To znamená, že vás zákazníci snadněji najdou, vyhledávače vás budou doporučovat na předních pozicích. Což přesně potřebujete. Protože web, který nikdo nenajde, je k ničemu.

Zapomeňte na dlouhé načítání

Víte, co dokáže uživatele pěkně naštvat? Když se web dlouho načítá. Dobrý odborník i levné webové stránky optimalizuje tak, aby byly načtené v mžiku. Minimalizuje kód a datové zdroje, což mimochodem potěší také uživatele, kteří si stránku prohlédnou z mobilních dat.

Uživatelé si je prohlédnou kdekoliv

V současné době je zhruba 40 % přístupů na webové stránky z mobilních zařízení. I vaši zákazníci surfují po internetu na telefonech a tabletech, tak byste na to měli myslet. Profesionálně udělaný web na míru se zobrazuje správně na jakémkoliv zařízení.

Přesvědčili jsme vás, že je vhodné do toho, jak bude vaše internetová tvář vypadat, investovat? Pak se obraťte například na 2Rsolutions. Na jejich webu objevíte ještě další výhody webových stránek na míru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *