Chcete svůj e-shop? Můžete ho mít za 1 minutu!

Láká vás představa mít svůj vlastní internetový obchod? Prodávat zboží, o kterém toho docela dost více, anebo máte zkušenost ze skutečného kamenného obchodu? Možná při on-line nakupování přemýšlíte o tom, že byste byli vstřícnější, rychlejší než jiní prodejci, hýčkali byste si své zákazníky a dopřávali jim různé novinky i bonusy… Anebo potřebujete změnit druh činnosti, přišli jste o své zaměstnání a chcete začít nově, jinak?

Ať už jsou vaše důvody jakékoli, mít svůj eshop je velmi snadné a rychlé. Nemusíte umět programovat, tvořit webové stránky, mít širší IT přehled… Podobné přání a představy, jako máte vy, můžou hravě splnit zkušenější. Založit eshop vám pomůže společnost Atomer.cz. Podíváte-li se na jejich webové stránky, budete mile překvapeni, jak hezké a funkčně propracované e-shopy nabízí.

Nechte působit svůj vkus

Vybírat můžete ze třech různých stylů uspořádání a vzhledu. Také můžete zvolit, do jaké barvy má být internetový obchod laděný. Pro pánský e-shop možná upřednostníte zelenou, modrou, nebo hnědou barvu před růžovou, fialovou, nebo bordó, která se hodí spíše pro ty dámské.

Vzhled je důležitý, je to to první, co zákazník uvidí, vstoupí-li na stránky vašeho e-shopu. Který design zaujal na první pohled vás, ten možná stojí za to vybrat.

Široká nabídka funkcí

Tvorba internetového obchodu nikdy nebyla snadnější. Společně se vzhledem si zvolíte i funkce, které bude e-shop umět. Navíc si je můžete jednoduše při provozu e-shopu měnit. Zjistíte-li , že některá, kterou jste si vybrali není využívána tak, jak jste si představovali, jednoduše ji odkliknete. A vzpomenete-li si, že by se vám líbilo mít ještě jinou funkci, stačí ji v nabídce zakliknout.

30 dní pro vás, během nichž si e-shop vyzkoušíte

Společnost Atomer nabízí skvělou a neocenitelnou možnost, vyzkoušet si na 30 dní e-shop zdarma. Neváhejte a zkuste ji, praxí přece zjistíte nejvíce!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *