Jak ušetřit náklady na provoz automobilů? S náhradními a repasovanými díly!

Dříve nebo později se každý automobil nějakým způsobem pokazí a máte-li větší vozový park nákladních, nebo osobních aut, může být jejich opravování celkem drahou, bohužel nutnou investicí. Proto hledáme způsoby, jak za servis a opravy co nejvíce ušetřit.

Využití repasovaných náhradních dílů

Velmi vhodnou variantou je poohlédnout se po repasovaných náhradních dílech. Díky tomu, že můžete využít i nabídku e-shopů na internetu nemusí být prodejce takovýchto dílů nutně z okolí vašeho působiště nebo bydliště. Není problém objednat si repasované díly za výhodné ceny na druhém konci České republiky, nebo na Slovensku a nechat si je poslat poštou.

Jaké repasované díly jsou k sehnání?

Nabídka je poměrně široká, posuďte sami: Kompresor jednoválcový i dvouválcový, brzdové třmeny Wabco, Knorr, Meritor, Lucas, Bremob, Bendix. Záruka na repasované brzdové třmeny je 6 měsíců.

Dále je možné zakoupit turbodmychadla, tlumiče zdvihání kabiny, pumpa zdvihání kabiny, servořízení. Pokud nenajdete, co potřebujete, je možné domluvit se.

Proč si vybrat repasovaný kompresor

Když si zabezpečíte repas kompresorů, skutečně ušetříte. Konkrétně u kompresoru je to rozdíl i více než 50% jeho standardní ceny. Práce je prováděna precizně, repasovaný vzduchový kompresor parametry, jako nový, samozřejmostí je provedená tlaková zkouška, díky které máte jistotu, že je otestovaný a 100% funkční. Záruka je 6 měsíců a nebudete mít žádné omezení v podobě najetých kilometrů.

Navštivte už dnes spolehlivý eshop s díly po repasování, ale i s běžnými, klasickými náhradními díly pro nákladní dopravu značek DAF, Iveco, MAN, Mercedes, Renault, Scania, Volvo, pro návěsy i autobusy a spoustou dalšího sortimentu a budete se moct těšit z nemalých ušetřených finančních částek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *