Překvapte kamaráda originálním dárkem

O dárcích pro muže toho bylo již napsáno mnohé. Jakými radami se tedy řídit, když chcete vybrat skutečně originální dárek pro svého kamaráda?

Vždy dejte přednost netradičnímu dárku před nudnou klasikou. Klasické dárky, jako je láhev alkoholu, kniha atp. si můžete schovat na později. Při troše snahy se vždy dá vymyslet originální dárek, který vašeho kamaráda potěší. Zamyslete se nad jeho zálibami a koníčky. Darovat můžete také hit mezi dárky – netradiční a jedinečné zážitky. Zážitky vždy vybírejte podle toho, jaký je váš kamarád typ – aktivní, klidnější atp. Každý asi neocení poukaz na seskok padákem – zkrátka proto, že má strach z výšek. Takový dárek by se tak nemusel vždy setkat s úspěchem. Musíte si být jistí, že danou aktivitu má člověk rád nebo by ji rád vyzkoušel.

By: Oh-Barcelona.com

Nabídka netradičních zážitků je vskutku široká. Vybírat můžete nejen mezi adrenalinovými dárky, ale na své si přijdou i milovníci dobrého jídla, odpočinku a welness procedur i lidé se speciálními hobby a koníčky. V nabídce jsou stovky originálních poukazů na zážitky, které si obdarovaný může užít po celém území České republiky.

Společnost Allegria – neboli firma na zážitky, nabízí také možnost zakoupení dárkového poukazu. Dárkové poukazy jsou velice praktické – když si zkrátka nevíte rady s výběrem konkrétního zážitku, darujete tento poukaz v určité hodnotě a váš kamarád si pak svůj dárek může z nabídky vybrat sám. Můžete tak zabránit nepříjemným zklamáním.

Zážitky můžete darovat nejen k narozeninám či Vánocům, ale také ke speciálnějším příležitostem. Jistě zde vyberete dárek pro kamaráda, který slaví promoce i svatbu. Speciální tipy na svatební dary naleznete přímo na internetové adrese www.firmanazazitky.cz/originalni-svatebni-dar/. Hitem je poukaz na noc v secesním hotelu Palace. Na hosty zde čeká jedinečná atmosféra a luxusní ubytování. Novomanželé by si noc v tomto hotelu stoprocentně užili.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *