Tvorba webových stránek dnes není složitá ani pro neznalce programování

Přesně víme, jaké webové stránky bychom chtěli, a co na nich potřebujeme prezentovat. Jenomže si je neumíme naprogramovat. Neporadíme si ani s dnes tak oblíbenými systémy typu WordPress či Drupal, a jim podobnými. Pořád po nás chtějí více znalostí, dovedností a i času, než jsme schopni a ochotni do nich investovat. Existuje však přesně to, co hledáme. Systém Saywebpage je skvělý i pro naprosté IT laiky.

Obsah

Jednoduché i pokročilé webovky zvládnete na Saywebpage

Tvorba webových stránek se často prezentuje jako programování. Ale důležitý je především obsah, a ten si i tak musíme tvořit svépomocí, nebo si na to najímáme copywritera. Grafika webových stránek se skládá z grafiky stránek a pak z jednotlivých prvků, které grafiku tvoří. Tedy například z fotografií a dalších obrázků. Webové šablony jsou již v Saywebpage předpřipraveny. Na výběr máte ze skutečně povedených designů od profesionálních webdesignérů. Web jde různě modifikovat, a to nejen výběrem šablony a použitými fotografiemi. Snadno si vytvoříte strukturu webu i menu.

Chcete vědět víc?

Saywebpage má řadu pokročilých funkcí, do tajů kterých vás rád zasvětí. Díky nim uděláte váš web ještě sofistikovanějším, poutavějším a profesionálnějším. Přihlaste se do Akademie a naučte se o tomto systému ještě více.

Webovky pod vlastní režií

Přesně to Saywebpage nabízí jako svoji filosofii. Webové stránky si nejen vytvoříte, ale zcela ve vlastní režii je i spravujete a updatujete jejich obsah. Stránky mohou samozřejmě běžet na vlastní doméně.

Levně a efektivně

Nenajímejte si drahé firmy na tvorbu webových stránek. Nebuďte na nich závislí, kdykoliv potřebujete na webovkách cokoliv upravit či dopsat. Saywebpage vám za skutečně nízký měsíční poplatek nabídne vše, co potřebujte. Ceny se pohybují od 99 do 318 Kč měsíčně. Doporučený balíček Economy stojí měsíčně pouhých 129 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *