Vytěžování faktur má pro firmu řadu přínosů

Moderní technologie zaujímají ve firmách stále častější úlohu. Jedním z typických příkladů je například inteligentní OCR software Redque, který je využíván velkým množstvím firem. Redque představuje speciální typ softwaru, který zajišťuje inteligentní vytěžování faktury a dalších účetních dokumentů. A jaké výhody užívání softwaru firmám přináší?

Přínosy vytěžování

Jedním z hlavních důvodů, proč firmy využívají software na zpracování faktur, je úspora času.  Jelikož software Redque využívá optické rozpoznávání znaků společně s umělou inteligencí, tak není potřeba dohledu zaměstnanců při zpracování faktur. Oproti ručnímu přepisování faktur totiž se o vše postará software. Inteligentní vytěžování faktur tak šetří čas zaměstnancům, kteří se mohou věnovat odbornější práci. V rámci automatizace faktur také OCR software poskytuje firmám nižší chybovost, takže získáte kvalitnější data.

Jednoduchý princip fungování

Výhodou OCR softwaru je také jednoduchý princip fungování, jež nevyžaduje po zaměstnanci žádné speciální znalosti. Tudíž práci se softwarem zvládne opravdu každý zaměstnanec. Dokument, který chce firma vytěžit, stačí oskenovat nebo poslat e-mailem do systému. Systém už se sám postará o automatické vytěžení dat z faktury a pak už jen stačí vytěžené údaje potvrdit. Pokud vám dorazilafaktura emailem, pak stačí fakturu přeposlat. Pro vytěžování dat z faktury lže využít i webovou aplikaci.

Snadná a rychlá implementace softwaru

Významnou předností vytěžování faktur pomocí softwaru Redque je také snadná implementace. OCR software totiž nevyžaduje žádné speciální technické vybavení. Pro zapojení softwaru do firemních procesů lze využít dvou cest, a to buď v rámci webové aplikace, či otevřeného rozhraní (API). Redque lze napojit navíc na široké spektrum účetních systémů (Pohoda, Money, Cashbot, Byznys,…), takže si určitě bude rozumět i s vaším systémem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *