Google vydal aktualizaci pro Google Latitude

Společnost Google spustila nové funkce pro aplikaci Google Latitude, která umožňuje uživatelům zůstat v kontaktu s přáteli a nabízí sdílení vaší polohy s přáteli, prostřednictvím aplikace Google Mapy.

V aplikaci Google Latitude, nyní mohou uživatelé sdílet k jejich poloze také fotografie a popis místa. Ten kdo používá aplikaci Latitude se svými přáteli, s nimi nyní může sdílet město ve, kterém se nachází a přidat popisek, co zrovna dělá a zároveň přidat fotografii místa. Aplikace nyní nabízela pouze místo,kde se uživatel nachází.

Google navíc přidal funkce pro automatické upozornění, pokud je váš přítel v blízkém okolí, můžete si také vybrat upozornění pro oblíbená místa a je možné nastavit i upozornění pro vaše přátele,zda se stále nacházíte na stejném místě.

Aplikace Google Latitude je vestavěna přímo do Google map na OS Android, nyní si můžete také prostřednictvím Google map vyhledat nejbližší restauraci, kde se vám zobrazí recenze místa. Pokud vaši přátelé mají oblíbené místo na jejich profilu, můžete přejít rovnou na stránky tohoto místa a přečíst si více informací. Aplikace má ještě několik nových funkcí,v
které si můžete vyzkoušet po stažení aktuální verze Latitude.

Aplikaci s novými aktualizacemi si můžete stáhnout na Android trhu přes váš mobilní telefon, který pracuje na OS Android. Aktualizace pro iPhone by měla být k dispozici co nejdříve.

Společnost Google uvedla s vydáním aktualizace,že pracuje na dalších vylepšení pro kontrolu polohy vašich přátel, přes aplikaci Google Latitude.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *