Jak pomáhá umělá inteligence podnikatelům z nejrůznějších odvětví?

Nikomu z vás nemusíme představovat nejnovější fenomén, jímž je takzvaná umělá inteligence. Ta se totiž v posledních měsících stále častěji probírá ve zprávách, novinách, na sociálních sítích i v samotném podnikání celé řady lidí. Jedná se o velmi šikovný nástroj, který dokáže pořádně urychlit celou řadu činností. Co umí?

Budoucnost práce

Umělá inteligence představuje sérii moderních programů, které se dokážou postupem času učit a přizpůsobovat se potřebám uživatelů. V dnešní době slouží například při vyhledávání potenciálních zaměstnanců, počítání nákladů, ale i při tvorbě textů, překladů, obrázků či grafiky.

Představte si typickou situaci, kdy začínáte s vlastním e-shopem a potřebujete jej celý sestavit. V žádném případě se neobejdete bez popisků produktů, textace celých stránek, blogu, příspěvků na sociální sítě, lákavých fotografií a podobně. Právě tyto činnosti mají ohromnou moc, díky níž přivedete bezpočet zákazníků.

Všechny zmíněné kategorie však vyžadují důraz na kvalitní provedení, jinak zkrátka nebudou fungovat. Co si v takové situaci počít? Buďte k sobě upřímní – většina lidí opravdu neumí zhotovit účinné texty ani lákavou grafiku. Přesně proto přichází na scénu pomoc v podobě sofistikované aplikace.

Jak na to?

Podívejte se třeba na známou platformu Deeply, která poskytuje komplexní služby pro všechny zájemce. Hravě za vás vyřeší nejrůznější textové podklady, vypracuje obrázky podle vašich přání, a dokonce zvládne přeložit desítky světových jazyků. To vše na základě několika málo kliknutí myši a zadání malého množství dat. Zvládne to opravdu každý.

Jak začít? Mrkněte se na webové stránky pod odkazem na začátku článku a vyzkoušejte si pětidenní testovací verzi zcela zdarma. Poté se sami přesvědčíte, že se jedná o super volbu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *