Chcete zajistit krásný pobyt návštěvníkům svého penzionu? Nepodceňte textil

Letní období je nejoblíbenějším časem všech majitelů hotelů, penzionů, motelů i dalších druhů ubytování. Právě v tuto chvíli se k vám totiž vydává nejvíce návštěvníků. To samozřejmě platí jen v situaci, kdy poskytujete kvalitní služby a máte pozitivní recenze. O úspěchu přitom často rozhodují úplné maličkosti, což platí hlavně pro zvolený textil. Jak na něj?

Kvalita přináší spokojenost

Ať už provozujete malý a skromný penzion na kraji města, či poskytujete luxusní lázeňské služby v několikahvězdičkovém hotelu, v žádném případě vám nesmí chybět bytový textil v celé řadě podob. Právě ten totiž dopřeje vašim návštěvníkům pohodlí, soukromí, hygienu i pěkný pocit.

Jasným příkladem je třeba povlečení postelí. Správně vybraná látka je nejen příjemná na dotek, ale zároveň chrání váš nábytek před odřením a podtrhuje styl pokoje. Nemluvě o dodržování hygienických zásad.

Extrémně důležitou kapitolou jsou i záclony a samozřejmě závěsy. Ty opticky oddělují interiér od venkovních prostor. Díky tomu si vaši návštěvníci budou moci užít pořádnou porci soukromí bez zvídavých pohledů zvenku. V dnešní době se navíc prodává tak velké množství designových skvostů, že je vážně z čeho vybírat.

Neutrácejte zbytečně

Ať už sháníte hotové záclony, župany, osušky, předložky do koupelny, nebo vás zajímá kterákoliv jiná kategorie textilu, spolehněte se jen na ověřené a zavedené dodavatele. Dobrým příkladem je třeba oblíbený e-shop Dante.cz, jenž nabízí tisíce a tisíce produktů skladem.

Zajímat vás budou hlavně výrazné velkoobchodní slevy, na které máte jako podnikatelé nárok. Snadno tak ušetříte klidně i desítky tisíc korun za běžné nákupy textilu. K tomu připočtěte dopravu zdarma, spoustu dodatkových služeb a máte stoprocentně jasno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *