Je chytrý telefon Lumia na odpis?

Zájem o chytré telefony až na pár menších výkyvů, neustále roste. Společnosti, které mají ve svém portfoliu mobilní přístroj, se předhánějí s co nejlepší nabídkou. Poslední velmi zajímavý benefit ke svým chytrým telefonům, nabízí společnost Microsoft. Ta ke svým nejlepším modelům Lumia 950 a 950 XL nabízí druhý telefon nebo televizní konzoly zdarma. Dle neoficiálních informací se tento softwarový gigant snaží zbavit skladových zásob před tím, než uvěření nejnovější verze.

S příchodem nového roku opad zájem o chytré telefony

Během vánočních svátků byl o elektroniku velký zájem a chytré telefony patřili mezi nejčastější dárky. Po novém roce však tento zájem opadl. Nyní se však vrací zpět do starých kolejí a Microsoft se toho snaží využít. Například minulý týden v USA připravil velmi zajímavou akci. Každý kdo si pořídil model Lumia 950 XL, dostal zadarmo menší verzi Lumii 950. Tedy dárek v hodnotě 14 000 Kč zadarmo. O akci byl enormní zájem a tak byla po pár dnech ukončena.

U nás se nabízí herní konzole

USA nebyla jedinou zemí, kde by byla takto výhodná akce. Například u nás, je možné získat ke koupi Microsoft Lumia 950 a 950 XL herní konzoly Xbox 360 se hroz Forza Horizon 2. Jiné obchody zase nabízí myš, klávesnici a dokovací stanici. Tyto doplňky dokáží z obou telefonů vytvořit klasický počítač.

Na podobné nabídky zákazníci slyší a o klasické modely bez speciální nabídky, není tak velký zájem.

Příchod nové éry

Extra bonusy a zajímavé dárky však nejsou náhodné. V poslední době se spekuluje, že Microsoft pohřbí model Lumia a na svět přinese úplně novou značku chytrých telefonů. Největším želízkem v ohni, je Surface Phone, který má cílit na náročné uživatele. K dispozici by měli být tři verze, které se budou lišit především výkonem. Ten by neměl být na dnešním trhu obdoby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *