JHMobil – kryty na každý mobil

Řeknu to bez obalu – mobil bez krytu je prostě nahý. Obrovská nabídka různých mobilních telefonů lišících se svým tvarem, velikostí i umístěním funkčních tlačítek vede k tomu, že často na pořízení obalu na mobil rezignujeme. Jenomže jsou to právě kryty na mobil, které dávají našemu mobilnímu telefonu styl a současně jej chrání před poškozením. Upustit telefon, nebo jej odněkud shodit – to se stane velice rychle. I když to přežije, obvykle si odnese ze svého střetu s podlahou neodstranitelné šrámy. Ještě horší je, když se poškodí a opravy mobilních telefonů nejsou nic levného. Je proto dobré znát místo, kde náš mobil bezpečně „oblečou“. V e-shopu JHMobil.cz koupíte obaly na mobil celé řady značek. Obchod se specializuje především na značky Apple, Blackberry, HTC, Huawei, LG, Nokia, Sony, SonyEricsson a samozřejmě Samsung.

Označkujte svůj mobil módním krytem

Hledáte něco originálnějšího? JHMobil.cz ve svém sortimentu nabízí i obaly módních značek Bugatti, Converse, Diesel, Ferrari, Guess, Hugo Boss, Lamborghini nebo Replay. Největší sortiment, kde je velká pravděpodobnost, že najdete i obal pro svůj typ mobilního telefonu, však má velice kvalitní a multibrandové značky Sligo, Sligo case, S Case a Bumper Case.

JHMobil.cz nabízí skladem až 7000 výrobků. Nejde jen o obaly na mobily, ale i další příslušenství mobilních telefonů, včetně náhradních dílů. Telefon si tak dokážete díky dostupnosti součástek často i sami opravit a to bez drahého zásahu servisu. Prodejce garantuje, že jde o originální zboží a poskytuje nejlepší ceny na trhu. Zakoupené zboží lze do 30 dnů vyměnit, takže pokud se netrefíte zcela správně s výběrem pouzdra na mobil, nebo zjistíte, že pro opravu potřebujete jinou součástku, není to problém. Díky tomu, že je zboží naskladněno, je doručováno obratem. Navíc při nákupu nad 1800 Kč máte dopravu zdarma.

E-shop JHMobil má kryty na mobilní telefony, součástky a příslušenství pro mobily již 9 let. Kromě maloobchodního prodeje je i velkoobchodním partnerem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *