Nová aplikace pro iPhone vytvoří 3D fotografie z natočeného videa

Pro uživatele mobilní telefonů iPhone od společnosti Apple je k dispozici nová aplikace, která vytvoří 3D panoramatické fotografie.

Aplikace, kterou vytvořila firma EveryScape pracuje na základě natáčení videa do mobilního telefonu iPhone a poté převede toto natočené video do 3D panoramatického snímku. Kvalita fotografie může být méně kvalitní, jelikož při natáčení videa do iPhone může video obsahovat nekvalitní obraz, ale poté když se video převádí do 3D panoramatické fotografie je obsah v mnohem lepší kvalitě.

Aplikace USCapeit od firmy EveryScape poskytuje uživatelům patentovanou technologii, která převede obyčejné fotografie do 3D panoramatického rozměru. Tato technologie umožňuje uživatelům mobilních telefonů iPhone např. natáčet vybavení restaurace ve, které se zrovna nacházejí a zaslat toto video jako 3D panoramatický snímek svým známým prostřednictvím mobilního telefonu iPhone.

Podobnou aplikaci nabízejí také jiné firmy např. Occipital, která si, ale za jejich aplikaci 360 Panorama účtuje poplatek a dále společnost Bing, která nedávno vydala aplikaci Photosynth, kterou si uživatelé mohou stáhnout zdarma.

Aplikaci USCapeit si můžete stáhnout na odkazu zde USCapeit.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *