Společnost HTC představila dva nové Smart telefony

Společnost HTC dnes představila na veletrhu v Barceloně nový tablet HTC Flyer a pak také dva nové Smart telefony HTC Salsa a ChaCha.

Jeden z hlavních rysů těchto dvou nových Smart telefonů je, že oba telefony obsahují tlačítko pro sociální síť Facebook přímo na krytu telefonu.

Prostřednictvím nového Facebook tlačítka, které nabízejí oba telefony je možné sdílet aplikace, příspěvky, hry a také hudbu atd. Pokud uživatelé používají na telefonu nějakou aplikaci,která nabízí jakýkoliv obsah, uživatelé jen kliknou na nové Facebook tlačítko a ihned odešlou daný obsah na svůj profil, kde mohou obsah sdílet se svými přáteli.

Nové Smart telefony pracují na OS Android GingerBread a nabízí procesor 600MHz a RAM paměť 512 MB.Telefon HTC Salsa obsahuje 3,4 palcový dotykový displej a HTC ChaCha,
který je vyroben ve stylu BlackBerry, nabízí 2,6 palcový dotykový displej. Oba telefony obsahují 5-ti megapixelový fotoaparát na zadní straně a kvalitní VGA kameru na přední straně telefonu pro videohovory. Hlavní rozdíl mezi telefony je, že Smart telefon HTC ChaCha nabízí klávesnici QWERTY.

Nové Smart telefony od společnosti HTC budou v prodeji ve druhém čtvrtletí 2011 a cena nových zařízení prozatím nebyla sdělena.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *