Playstation Phone v akci

Sony potvrdilo vydání PlayStation Phone a velmi očekávané zařízení nyní udeřilo na YouTube v sériích videí,která ukazují hráčský telefon a jeho Android rozhraní.

Videa na YouTube poskytují nejjasnější obraz tohoto zařízení.Telefon nabízí 512 MB RAM,1Ghz Snapdragon procesor a touchpad určený pro hraní.Jeho největší rys je,že telefon běží na OS Google Android.

První video zdůrazňuje přístrojové Android rozhraní a celkový dojem telefonu,který je velmi úhledný.Druhé video popisuje aktuální PlayStation aplikace,které jsou zabudovány do herního telefonu Playstation Phone.

Toto je poprvé,co byl vidět PlayStation Phone v akci.Videa sice neodhalila mnoho nových informací,ale budeme sledovat další novinky,které nabídnout více informací o novém herním telefonu.Prohlédněte si videa níže.

 

 

 

 

 


2 komentáře: „Playstation Phone v akci

 • 7.11.2020 (02:06)
  Trvalý odkaz

  Hi

  I have a question, i see a lot of items in this store, I have made a screenshot of some products, https://screenshot.photos/item14 that you also sell in your webshop. But there items are 19% cheaper, well my question is what is the difference between your webshop, is it the quality or something else, I hope you can answer my question.

  Yours sincerely
  Dong Diederich

  „Sent from my Samsung phone“

  Reagovat
 • 6.1.2021 (01:20)
  Trvalý odkaz

  Were you aware that notes like these that come through your website’s contact page are in effect an effective method to get more web traffic, sales, video views etc. for your website? How do we do this? Easy, we craft an ad message like this one for your business and we submit it to thousands contact forms on sites in whatever niche or country you want to target. Do ads like these work well? You’re living proof that they do since you’re reading this message right now The best part is, you can do this for less than a hundred bucks a month! Want to get more info? write an email to: UlisesMelinav85668@gmail.com

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *