Postarejte se o svůj bazén i v zimě

Nutnost pečovat o svůj bazén nás čeká nejen v letních měsících, ale i v zimě. Je pravdou, že v létě vás čeká mnohem větší práce s jeho údržbou, ale i zima vyžaduje určité úkony. Správně zazimovat svůj zahradní bazén není jednoduché.

Mnoho lidí si objednává specializované firmy, které jejich bazén zazimují za ně. Chtějí mít totiž jistotu, že bazén bude zazimován správně a jeho odzimování pak bude velmi snadné. Také záleží na tom, jaký typ a velikost bazénu máte. Nadzemní bazény většinou není nutné zazimovávat, většinou se vypustí voda a bazén se zakryje. U zapuštěných bazénů vás čeká větší práce. Je tedy jen na vás, zda se obrátíte na profesionály, nebo se naučíte svůj bazén zazimovat sami.

By: Elliott Brown

Stejně jako v létě, i v zimě bude váš největší pomocník bazénová chemie. Bazénová chemie je velmi důležitá pro udržení kvality vody. Zabrání růstu řas a dalších bakterií. Většinou je bazénová chemie s obsahem chlóru. Jestliže vás však tato látka dráždí, můžete dát přednost bezchlórové úpravě vody, která je stejně účinná jako přípravky obsahující chlór. Vyhnete se však podráždění a nepříjemným pocitům.

Bezchlórová úprava vody je vhodná jak pro malé děti, tak pro osoby, které trápí kožní problémy, jako je například atopický ekzém. Tato úprava je obecně vhodnější pro citlivou pokožku. Jestli nevíte, jako bazénovou chemii je nutné si pořídit, zeptejte se přímo prodejců.

Široký výběr bazénové chemie nabízí společnost Albixon ve svém internetovém obchodě. Objednat si ji tak můžete velmi jednoduše, stačí pár kliknutí. V nabídce je jak klasická bazénová chemie, tak i přípravky pro bezchlórovou úpravu vody. Kompletní nabídku produktů naleznete na internetové adrese www.bazeny.cz/bazenova-chemie/. Nabídka tohoto e-shopu je velmi široká. Zakoupit zde můžete vše pro údržbu vašeho bazénu a ještě něco navíc. Hodit se vám může i zastřešení, které využijete po celý rok.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *