Potřebujete ukončit své podnikání?

Ačkoliv každým rokem neustále stoupá počet nových podnikatelů, kteří zakládají nové firmy, každoročně také mnoho firem zaniká, jelikož nedokázaly obstát ve velké konkurenci. To samozřejmě není žádnou ostudou, jelikož ne vždy se podnikání vyvíjí tím správným směrem. Pokud se vás tato druhá možnost také týká, a chcete svou společnost nadobro zrušit, je pro vás rychlá likvidace společnosti jako stvořená. Tím se samozřejmě rozumí její výmaz z obchodního rejstříku. Pokud by společnost stále v tomto rejstříku figurovala, máte ze zákona povinnost dokládat řadu věcí, i když již nevyvíjíte žádnou podnikatelskou činnost.

phoca_thumb_l_p1000131

Jsou společnosti, které vám pomohou

Pokud sami nevíte, jak společnost oficiální cestou ukončit a nechat ji vymazat z obchodního rejstříku, existuje celá řada firem, které se právě na tento obor specializují a vše za vás vyřídí. Pokud však nehodláte podnikání ukončit a pouze chcete změny, jako například sídla nebo společníků, i v tom vám jsou tyto firmy nápomocné. Změny ve společnostech zabezpečí fontionnel.sk, jelikož právě tato společnost má v tomto odvětví celou řadu skrčeností. A to jak s likvidací, tak i s různými změnami. Vždy je tak lepší svěřit se do rukou profesionálům, kteří vědí, co dělají. Máte tak jistotu, že vše bude nejenom správně, ale také rychle.

Změnit lze i sídlo

Jednou z častých změn je i sídlo společnosti. K tomu platí několik pravidel a zároveň se jedná o tu adresu, které je uvedena v obchodním rejstříku. Registrační sídlo firmy je nezbytný údaj, který jednoduše musí každá fungující společnost mít. Možností jaké zvolit je hned několik, ale tou nejlepší z hlediska minima starostí je virtuální kancelář, která navíc vyjde i mnohem levněji, než si pronajímat nebo dokonce kupovat kancelář skutečnou. Zvláště pokud ji nevyužijeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *