Poznejte krásný APPLE iPad mini s Retina displejem

Možná hledáte vánoční dárek pro své nejbližší, možná potřebujete či chcete nového pomocníka na každodenní komunikaci pro sebe. V každém případě jistě očekáváte kvalitní výrobek, který vás nezklame a bude umět vše, co se vám bude hodit. Zajímavým a lákavým mezi iPady je zajisté Apple iPad mini s Retina displejem. Přesvědčte se sami.

Vylepšení po mnoha stránkách

Jestliže srovnáme starší verzi s tou letošní, nyní má iPad mini krásný Retina displej, jež nyní najdeme i v jiných kvalitních produktech od společnosti Apple. 64 bitový procesor zajišťuje výborný výkon a tak je možné provádět všechny požadované úkony i hraní 3D her v nejnáročnější verzi. Zajímá vás, jaký operační systém se v iPadu mini nachází? Je jím novinka iOS 7, jemuž nechybí kus intuice.

Apple iPad mini a jeho varianty

Vybrat si můžete ze dvou provedení:

  • WiFi – klasická verze s připojením k internetu prostřednictvím Bluetooth nebo WiFi
  • WiFi + Cellular – připojení k internetu prostřednictvím GSM / UMTS / LTE sítě, zabudován byl také systém GPS a GLONASS pro navigaci

iPad mini je opět lehounký, váží pouhopouhých 331 gramů a tloušťka činí jen 7,5 mm s ideální úhlopříčkou 7,9″. Jde o to nejkompaktnější zařízení v dané kategorii s výbavou nesrovnatelně lepší, než má konkurence.

Potěší všechny, kdo rádi a často fotí nebo natáčí

Podíváme-li se na přední kameru sloužící k videohovorům, nabízí rozlišení 1,2 Mpix a dovede natáčet až v HD rozlišení 720p! K dispozici je vám i funkce rozpoznávání obličejů. K zadnímu fotoaparátu iSight je důležité říci, že má rozlišení 5Mpix a zvládne natáčet i full HD video 1080p. Automatické zaostřování plní požadavky na ostré snímky. Použít můžete automatické rozpoznávání obličeje a u modelu s mobilními daty najdete také geotagging.

Apple iPad mini s Retina displejem překvapí vysokou výdrží nabití! 23,8 wattová baterie vydrží nejméně 10 hodin při přehrávání videa, při běžném provozu budete nabíjet pouze 2x za týden.

Přehrávat můžete drtivou většinu formátů videí, hudby i obrázků.

Jestliže zvolíte tento iPad mini, stanete se spokojeným uživatelem stejně jako mnoho milionů lidí po celém světě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *