Recenze Honor X8 Black: Smartphone, který odpovídá vašemu stylu

Honor X8 Black je jedno ze skvělých levných zařízení, které je schopné zabalit velký 6,5palcový Full HD+ displej.

Telefon má působivou výdrž baterie spolu s úžasným designem nabitým slušným procesorem. A to z něj dělá jeden z nejrychlejších telefonů dostupných v cenově dostupném segmentu chytrých telefonů.

VÝHODY Honor X8 Black:

● Působivý výkon

● Displej Full HD+

● Úžasná výdrž baterie

Nevýhody Honor X8 Black:

● Průměrný výkon fotoaparátu

● Design přitahuje otisky prstů

● Režim AI je příliš živý

● Rozpoznávání obličeje nefunguje na tmavých místech

Specifikace Honor X8 Black

Výkon:

Honor x8 černá je vybaven výkonným 2,2 GHz osmijádrovým procesorem se 4 GB RAM a 128 GB úložiště. Zařízení je také vybaveno technologií RAM booster, která umožňuje, aby zařízení v případě potřeby využívalo 2GB úložiště jako RAM.

Životnost baterie:

Honor X8 podporuje velkou baterii s kapacitou 3750 mAh. Zařízení je chytře navrženo tak, že při kombinaci všech režimů úspory energie baterie zařízení snadno vydrží celý den.

Záleží na používání smartphonu, v některých případech lze baterii prodloužit na jeden a půl dne.

Design:

Honor si vždy udržoval ohromující design v celé řadě svých smartphonů. A telefon Honor 8X není výjimkou.

Honor X8 je k dispozici v obou výjimečných barvách Blue a Black. Dvoubarevná barva zařízení činí atraktivním pro každého. Sklo použité na zadní straně zařízení ale přitahuje spoustu otisků prstů.

Pro porty je Honor dodáván s 3,5mm jackem a micro USB portem. Zařízení se zdá být velmi kluzké. Nejlepší možností by bylo použití silikonového pouzdra.

Zobrazit:

Honor X8 Black používá velký 6,5palcový Full HD+ IPS displej s rozlišením 1080 x 2340 (FHD+), což má za následek hustotu 396 ppi. Vroubkovaný displej telefonu znamená poměr stran 19,5:9. Zářez lze skrýt pomocí nastavení displeje telefonu.

S 91% pokrytím gamutu sRGB a kontrastním poměrem 1273:1 je displej tohoto telefonu docela živý. Je plný barev a ano, díky použití IPS panelu nemá telefon žádný viditelný barevný posun při pohledu na telefon z extrémních úhlů.

Fotoaparát:

Honor X8 Black má na zadní straně nastavení duálního fotoaparátu; jeden ze snímačů slouží jako snímač hloubky. Existuje řada slušných režimů fotoaparátu, které pomáhají získat dokonalé fotografie.

Mezi režimy patří sportovní režim, režim AI a noční režim atd. Režim AI je schopen přesně porozumět více než 500 scénám při klikání na fotografie a velmi pomáhá při získávání obrázků v reálném čase.

Bezpečnostní:

Honor X8 Black je vybaven snímačem otisků prstů na zadní straně zařízení, který funguje přesně. Snímač otisků prstů má nastavení, která by mohla pomoci při posouvání dolů po panelu oznámení a pomáhat s dalšími úkoly, jako je fotografování, přijímání telefonních hovorů a přesouvání obrázků. Zařízení nabízí také obličejový skener, který funguje překvapivě velmi dobře.

ZÁVĚR:

Honor X8 je velmi prémiový produkt nabízený v segmentu cenově dostupných zařízení. Vypadá a působí jako prémiové zařízení a konkuruje všem špičkovým zařízením. Zařízení nabízí rozpoznávání obličeje a snímač otisků prstů, které fungují překvapivě dobře.

Má působivou výdrž baterie, fantastický design a rychlý procesor Kirin 710, který je dodáván se 4 GB RAM, což z něj dělá jeden z nejrychlejších telefonů na trhu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *