Proč si vybrat GstarCAD před AutoCADem?

CAD programy patří v současnosti mezi základ pro vytvoření projektů v rámci technického kreslení. Umožňují tvořit technické výkresy vysoké kvality vhodné pro široké spektrum projektů. Při využívání takových programů můžete sáhnout i po různých alternativách – co se týče ceny, kvality, ale také způsobu ovládání. Proč se však vyplatí namísto AutoCADu investovat raději do GstarCAD?

Výhody GstarCAD pro běžné používání

CAD programy se těší obrovské popularitě v různých sférách, protože usnadňují řešení různých projektů . Umožňují velmi precizní kreslení prostřednictvím variabilních nástrojů přímo prostřednictvím vašeho počítače. Využívání těchto programů není náročné, jelikož je třeba se naučit jen základní využití nástrojů, které lze uplatnit na každý projekt, který budete realizovat.

Mezi základní programy na technické kreslení patří AutoCAD LT , který je dlouhodobě využíván pro tvorbu projektů v různých profesních oblastech . Má řadu pozitivních vlastností a poskytuje variabilní pracovní prostředí. Avšak s rozvojem technického světa se rozvinulo i množství programů na technické kreslení. Některé nové alternativy programů jsou přitom stejně kvalitní a dokážete je získat v mnohem výhodnější ceně.

Program pro technické kreslení GstarCAD patří mezi bezpečné a ověřené volby. Jedná se o program poskytující širokou variabilitu vysoce efektivních nástrojů pro produkci vysoce kvalitních technických výkresů. Kreslení lze realizovat právě na základě velmi příjemného pracovního prostředí s přehledně umístěnými nástroji. Uživatel se při kreslení v tomto programu může pohybovat ve 2D i ve 3D rovině – může si tedy vybrat, zda bude využívat 2D CAD nebo 3D CAD prostředí.

GstarCAD poskytuje uživatelům mnoho inovací v podobě nových aktualizací – ty však nejsou povinné a tak si sám uživatel může rozhodnout, zda si program aktualizuje. Přehledný archiv programu umožňuje zobrazovat starší návrhy na základě datové produkce a protokolů. Můžete se tak kdykoli vrátit k vašim pracím a využít je. Také je možné udělit přístup ke konkrétnímu projektu i další osobě, na základě čehož lze snadno upravovat prostřednictvím více přístupů.

I když uživatelské pracovní prostředí umožňuje pracovat na základě naučených povelů i mírně intuitivně, zřejmě vám to nepůjde hned od začátku od ruky. V tomto směru vám však ve velkém pomohou tutoriály od výrobce, popřípadě videa na Youtube. GstarCAD také pro své zákazníky přináší technickou podporu v online verzi, pro řešení vašich problémů . Kontaktovat ji můžete prostřednictvím chatu a dokonce lze využít i službu vzdáleného ovládání. Výhodu mají uživatelé, kteří se primárně učili pracovat v programu AutoCAD , protože prostředí je velmi podobné.

Jak zjistit, jestli je program vhodný i pro mě?

Chcete-li zjistit, jestli byste uměli v programu GstarCAD pracovat – máme tu pro vás řešení! Tato společnost totiž zákazníkům umožňuje získat 2D CAD program nebo 3D verzi prostřednictvím zkušební měsíční verze. Během tohoto měsíce můžete program bezplatně využívat a získat tak přehled o jeho funkcích a způsobu, jak funguje.

Po měsíční zkušební lhůtě si můžete vybrat, zda si program zakoupíte formou trvalé licence nebo sáhnete po jiném programu. Výhodou v rámci GstarCAD jsou dostupné ceny, přičemž máte možnost využívat také různé slevy, které pro své uživatele poskytuje. GstarCAD tedy představuje propracovaný a vysoce kvalitní program, který vám umožní ušetřit váš čas i finance .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *