Služba Flickr spustila aplikaci pro Windows 7 a Windows Phone 7

Služba Flickr pro sdílení fotografií a obrázků dnes spustila aplikaci pro Windows 7 a Windows Phone 7.

Tato nová aplikace Flickr nabízí vše co by jste očekávali od služby Flickr, na mobilních telefonech a dalších zařízeních. Aplikace je plně optimalizována pro brilantní displeje s vysoký rozlišením. Klepnutím na fotografii se tato fotografie zobrazí přes celou obrazovku displeje a je možné fotografii zvětšit nebo zmenšit a také přiblížit pro zobrazení detailů jednotlivé fotografie. Aplikace nabízí přístup k vašim fotografiím a obrázkům v původním rozlišení, přímo z vašeho mobilního telefonu.

K dispozici je panoramatické rozhraní, kde se zobrazují všechny poslední aktivity, nejnovější fotografie kontaktů a všechny nejnovější Vámi přidané přidané obrázky a fotografie.

Pro zařízení pracující na Windows 7 Slate je k dispozici funkce „Context View“, která nabízí nový způsob prohlížení fotografií a obrázků tím, že je možné umístit prohlíženou fotografii na pozadí a také najít nový a relevantní obsah. Při oddálení fotografie nabízí aplikace získání více informací o fotografii a obrázku, jako jiné fotografie a obrázky v souboru, skupině, kontaktech a nebo na mapě. Možnost Geo umístění zobrazí vaše fotografie na interaktivní mapě v plném rozlišení a dále je možné zobrazit Geo označené fotografie v blízkém okolí, které byly označeny Flickr komunitou.

Aplikace také nabízí sdílení fotografií přímo z mobilního telefonu na stránkách Flickr a sociálních sítích jako Facebook a Twitter a nebo je možné odeslat fotografie na email. Aplikaci si můžete stáhnout zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *