TouchCam V1 od Facevision bude levnější než předešlý typ

Facevsion nabízí TouchCam V1 jako rozpočtový model, který by měl být levnější o $30, než předešlý typ z loňského roku.

Facevsion dnes oznámila vydání rozpočtu na svůj oblíbený TouchCam N1. Stejně jako loňský typ N1, bude TouchCam V1 poskytovat HD video a chatování přes internet, prostřednictvím služeb VoIP, jako je Skype.

TouchCam V1 bude mít široký úhel objektivu a vestavěný H.264 hardware kódování videa, který bude schopný dodávat HD 720p videa, přes připojení k internetu, které mají přenosovou rychlost pouhých 1,2 MB/s.

Uživatelé vlastnící nejnovější verzi Skype 5.0 pro Windows, budou moci provozovat až tři a více konferenčních hovorů najednou. HD video volání bude podporováno také přes Yahoo a Windows Live. Fotoaparát nabídne video hovory prostřednictvím podnikových aplikací od společností Cisco, WebEx a GoToMeeting,další online progamy jsou v jednání.

Pokud budete chtít provozovat TouchCam V1 na svém počítači, budete potřebovat Windows XP a novější, 1GB Ram a procesor Intel Core 2 duo nebo ekvivalentní CPU a připojení k internetu s rychlostí minimálně 1,2MB/s.

Facevsion zdůrazňuje, že TouchCam V1 má být rozpočtový model, pro model vydaný v roce 2010. TouchCam N1 se v současné době prodává za $100. Facevsion sdělila, že prodej TouchCam V1 spustí někdy v prvním čtvrtletí tohoto roku, s doporučenou cenou $70.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *