Chcete úspěšně sladit homeoffice a zdravý životní styl? Moderní vychytávky vám usnadní život

Jak vypadá obraz moderního úspěšného člověka? Práce z domova či na cestách s pohyblivou pracovní dobou, aktivně naladěný relax a samozřejmě poctivý rodinný život. Navzdory mylné představě mnoha jedinců, i takové rovnováhy se dá dosáhnout. Musíte se však smířit s faktem, že budete neustále v pohybu a musíte stoprocentně ovládnout plánování vašeho života. V tomto úsilí vám pomohou moderní vychytávky. Které to jsou?

Obsah

Usnadnit si práci je základ

Usnadněním samozřejmě nemáme na mysli odfláknutí vašich četných povinností. Určitá optimalizace je však rozhodně na místě. Inteligentní rozložení práce má mnohem větší moc než pouze tvrdě a bezmyšlenkovitě dřít. To se týká nejen samotných pracovních činností a návyků, nýbrž i volby vhodného vybavení. V případě homeoffice či práce na cestách je přirozeně naprostým základem notebook a jeho vhodné vybavení. Ten by měl být pro pohodlné přenášení zakoupen v kompaktních rozměrech, přičemž by zase neměl být příliš malý.

Adekvátní pracovní plocha je prvním krokem, který vám dokáže usnadnit život a urychlit vaši práci. V mnoha případech jedna obrazovka nestačí, a tak přichází na scénu přenosné monitory od české společnosti MISURA. Ty jsou v dnešní době maximálně kompaktní, takže o nich v tašce nebudete ani vědět. Při jejich rozložení a zapojení vám však dodají další dvě obrazovky, díky čemuž si budete moci rozložit jednotlivá okna a lépe se během vašich povinností orientovat.

Nepodceňujte své zdraví

Neustálé sezení v nevhodných pozicích před monitorem si postupem času vybere svou nemilou daň. Problémem je především sezení v předkloněné pozici a náklon hlavy směrem dolů. Z toho důvodu je nutné vaše pracovní zařízení mít postavené na úrovni vašich očí. Tak si zajistíte přirozenější pozici a vaše tělo nebude mít tendenci se hrbit. K tomu vám poslouží vhodné stojany na notebook.

S těmi si snadno nastavíte pracovní plochu tak, aby vám koukání na ni neničilo záda a krční páteř. S těmito zdravotními problémy bojuje opravdu velká část lidí živících za pomoci počítačů. Zde ovšem pozor, protože se nejedná jen o sezení ve vhodné pozici. Lidské tělo je uzpůsobeno k pohybu, takže byste ve svém volném čase měli kompenzovat sedavé zaměstnání vhodným cvičením. Několik hodin týdně pořádné aktivity vám tak zajistí nejen fyzické, nýbrž i psychické zdraví. Nepodceňujte ani jednu z těchto oblastí.

Problémům se zády je lepší se vyhnout

V případě, kdy už se potýkáte s bolestmi, je rozhodně vhodné okamžitě začít tuto situaci řešit. K tomu bude potřeba nejen vhodně posílit svalstvo celého těla, nýbrž se zaměřit i na dostatečnou regeneraci a masáže. Hitem poslední doby jsou masážní pistole od již zmíněné společnosti MISURA. Ty jsou velmi oblíbené nejen mezi cvičenci, nýbrž jsou používané i profesionálními maséry a trenéry všemožných sportů.

Speciálně navržené vibrace uvolní natažené svaly, zlepší prokrvení, odbourávají kyselinu mléčnou a urychlí vaši regeneraci. Díky tomu si usnadníte život a nebude pro vás problémem vyvinout o něco větší aktivitu. Klidně se masírujte i ve volných chvílích, protože tento léčivý proces ničemu neuškodí ani ve větší míře.

Velký výběr nejmodernějších technologií

Seznam veškerých nejnovějších technologických zázraků by vydal na samotnou knihu. Je ovšem jasné, že toto vybavení má již dnes svou nezastupitelnou roli pomáhající nám zvládat nástrahy současného života. Podívejte se na stránky neotřelého českého vývojáře MISURA a přesvědčíte se o tom sami. Snadno si tak vyberete vybavení, jež vám ulehčí váš aktivní život.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *