Chraňte produkty Apple speciálními ochrannými sklíčky

Ačkoliv jsou i mobilní zařízení dneska mnohem odolnější, tak mají stále svoje slabiny. Konkrétně Apple se může pyšnit tím, že na rozdíl od celé řady jiných výrobců nedělá jednoduché plastové komponenty na své elektronice, ale většinou se budete potkávat s velice příjemným hliníkovým designem.

Ten produktům Apple nabízí elegantní vzhled, příjemný dotyk, a především odolnost proti poškození při standardním užívání. Jenže je ale potřeba také říci, že jsou místa, která nikdy nebude možné dělat úplně dokonale bezpečná. A sklíčka jsou právě jedněmi z těch, kterých se to týká.

Ochranná sklíčka pro iPhone

Ačkoliv je za společností Apple opravdu velké množství úspěšných historických produktů, tak nikdo nepochybuje o tom, že jsou v současnosti opravdu tím největším bestsellerem společnosti právě mobilní telefony iPhone. Jedná se o výborné stroje, které nabídnou kombinaci rychlosti, kvality displeje a fotoaparátu, a dokonce i výborně odladěný systém. Jenže sklíčka mají stejně zranitelná, jako kterýkoliv jiný telefon. Proto je hlavně ochranné sklo na iPhone 14 velice často prodávanou položkou.

Ochraňte zranitelné displeje hodinek

Mezi nejvíce se rozvíjející technologie současnosti patří chytré hodinky. Pochopitelně velké slovo do vývoje hodinek a každoročních novinek, přidává právě společnost Apple. Přesně proto jsou také již legendární Apple Watch velice oblíbenou a hojně prodávanou záležitostí. Ochranná sklíčka na Apple Watch 8 by tak pro vás měla být nutností, ať neodřete hodinky při běžném užívání. Jsou přeci jen na velice zranitelném místě.

Ochrana displeje pro tablety iPad

iPad jsou velkými průkopníky mezi tablety, protože dokázaly v mnoha ohledech vůbec poprvé nabídnout bezkonkurenčně nejlepší vlastnosti a podmínky svým uživatelům. Běžné doplňky jako pouzdra na iPad Pro 12.9 rozhodně dokáží do velké míry ochránit displej před újmou. Dokonce jsou velice často lepší variantou z toho důvodu, že mohou některá ochranná sklíčka komplikovat dotyk pomocí specializované tužky. A to především v případě, pokud nevyužíváte originální produkty, ale sklíčka některého z výrobců třetí strany.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *