Do kasina lze jít i prostřednictvím vašeho mobilu, tabletu nebo notebooku

Myslíte si, že když si chcete zahrát v kasinu, musíte nutně opustit váš byt a najít to nejbližší? To je samozřejmě omyl, jelikož dnes si už můžete zahrát i online. A co vám k tomu stačí? Jenom připojení k internetu a samozřejmě konkrétní výpočetní technika. Bohužel co je z hlediska legislativy stále ještě nemožné, to jsou některé typy sázek. Mezi ty patří třeba loterie Euromiliony. Ta je loterie typu multiloto a tak právě u ní vám stále ještě nezbývá nic jiného, než si vsadit na příslušném terminálu, popřípadě na pokladně některých supermarketů. A pokud jste o této loterii ještě neslyšeli, určitě se s ní seznamte, zvláště v případě, kdy si věříte na tolik, že doufáte v tom, že budete moci vyhrát.

Jaké mohou být výhry?

Pokud se vrátíme zpět k našemu kasinu, tak v něm často výše výhry závisí na tom, kolik vsadíte. A to jak u karetních her, tak i u rulety, nebo třeba automatů. Naopak u daných loterií to může být jinak. I s menší sázkou lze vyhrát poměrně zajímavé sumy. Ideálním příkladem je Eurojackpot. Vítejte v klubu miliardářů – tak přesně toto hlásá samotná reklamní kampaň, která láká právě na to, abyste si vsadili. I zde samozřejmě potřebujete navštívit konkrétní místo, kde sázky přijímají. Pokud to ale uděláte, máte jistotu v tom, že můžete opravdu vyhrát nejenom miliony, ale i miliardy. A jaké jsou konkrétní požadavky na hráče i samotnou hru?

  • Plnoletost – tedy věk nad 18 let
  • Jeden tiket mlže vlastnit pouze jedna osoba
  • výhru je třeba žádat v zemi, kde ticket koupíte
  • Výhry jsou vypláceny jako úhrnná částka

Co patří mezi nejoblíbenější možnosti daných her?

Pokud opět začneme kasinem, tak zde je to jasné. Jsou to automaty, je to ruleta a je to také nejznámější karetní hra na světě, a to blackjack. V oblasti sázení je to Sportka – klasika mezi loteriemi. Ta je dnes nejoblíbenější číselná loterie u nás a tak ji vsázejí nejenom rekreační sázkaři, ale i ti pravidelní. Samozřejmě někdo má systém, jiný nikoliv, stejně jako má někdo úspěchy, a jiní ne. Vzhledem k tomu, že si ale lze vsadit i doslova za pár korun, je to možnost, jak si o něco zpestřit život a zvýšit napětí večer, při sledování televizní obrazovky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *