Firmo.cz: Jedinečný nástroj pro monitoring obchodních partnerů

Situace se má následovně. Vaše firma má uzavřít významný kontrakt s dodavatelem, o němž víte jen to, co vám sám sdělil. Jenomže ve světě byznysu se může krutě vymstít i sebemenší chyba. Opravdu je potenciální partner trefou do černého? Zahrajte si na detektiva a zjistěte si o něm vše potřebné. Díky internetu máte informace doslova na dosah ruky…

Jenomže co když nemáte chuť ani čas na zdlouhavé skládání mozaiky z jednotlivých střípků – tedy na sestavování profilu dané firmy z informací, které pochází z různých zdrojů? Váš problém hravě vyřeší unikátní rejstřík firem Firmo.cz.

roler.cz_firmo_cz_01

Hned na úvod upozorňujeme, že služba FIRMO.CZ je zpoplatněná. Což logicky vyvolá otázku, proč platit za něco, co jinde zdarma.

FIRMO.CZ ale není obyčejný živnostenský rejstřík osob – jedná se o rozsáhlou databázi informací, které pochází z různých zdrojů. V systému je aktuálně přes tři miliony subjektů, o kterých se dozvíte vše podstatné. Profily obsahují informace z obchodního rejstříku, rejstříku živnostenského podnikání, sbírky listin, insolvenčního rejstříku a veřejného rejstříku dlužníků. Zároveň se dozvíte vše o veřejných zakázkách, dotacích z EU, patentech a obchodních známkách a volných pracovních místech. Spočítejte si, kolik času byste strávili hledáním těchto informací, kdyby vám je nikdo nenaservíroval pohromadě jako na stříbrném podnose.

roler.cz_firmo_cz_02

Díky FIRMO.CZ ušetříte hodiny strávené prohledáváním jednotlivých zdrojů a navíc získáte přehledný výběr důležitých ekonomických ukazatelů o dané společnosti. Pokročilé funkce vám mimo jiné zobrazí vzájemné vazby subjektů, a to i těch vzdálených. A automatický strážce vás okamžitě upozorní na změny u vybraných registrů.

Stále váháte? Není nic jednoduššího, než se zdarma zaregistrovat a obchodní rejstřík firem FIRMO.cz vyzkoušet. Prvních 14 dní užívání je totiž navíc zdarma!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *