Hudební služba Last.fm spustila aktualizaci aplikace pro iPhone 4

Služba Last.fm, která nabízí streamování a stahování hudby spustila novou 3.0 aktualizaci aplikace pro iPhone 4.

Aktuální verze aplikace byla zaměřena především na vysílání rádia služby Last.fm. Nová verze aplikace nabízí mnoho změn, jako informace o interpretovi, informace o událostech služby Last.fm, osobní doporučení a statistiky poslechu hudby.

Mezi funkce, které nabízí profil stránky patří, informace o nejlepším umělci týdne, přehled posledních skladeb, které jste poslouchali, přehled skladeb, které naposledy poslouchali vaši přátelé a stránka s přehledem událostí.

Uživatelům dále aplikace umožňuje procházet události, kterých se účastnili, zobrazuje doporučení služby Last.fm, uživatelé si mohu vyhledat koncerty v jejich okolí a koncerty, kterých se budou účastnit jejich přátelé.

Nová verze aplikace také nabízí procházení katalogu hudby služby Last.fm, procházení životopisů umělců a zobrazení podobných umělců.

Aplikace nyní uživatelům také nabízí přátelské rádio „Friends Radio“, které vytvoří mix hudby, kterou poslouchali vaši přátelé a hudbu přidá do rádia na základě procházení aktivit vašich přátel. Uživatelé mohou také upravit jakoukoliv osobní nebo veřejnou rádio stanici přes filtr, kde si mohou nastavit vlastní značku rádio stanice.

K dispozici je uživatelům také nová grafika aplikace, kterou uživatelé jistě ocení. Aplikaci je možné stáhnout iTunes App Store.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *