Mobilní telefon Nokia N8 s dotykovým OLED displejem

Mobilní telefon Nokia N8 nabízí skvělé rozměry, funkce a také cenu, která se pohybuje již od 8 800Kč.

Nokia N8 obsahuje klávesnici QWERTY, která nabízí spuštění menu, vypínač, uzamčení telefonu, ovládání hlasitosti a spuštění fotoaparátu. Mobilní telefon nokia N8 nabízí 3,5 palcový dotykový OLED displej s rozlišením 640 x 360 pixelů. Dotykový OLED displej dále nabízí 16,7 milionu barev, akcelerometr, kompas, čidlo přiblížení a okolního osvětlení.

Na mobilním telefonu je možné nastavit tři přizpůsobitelné výchozí displeje, jako widgety, motivy, zástupce, ikony a nabídku. K dispozici je vyzvánění ve formátu mp3, AAC, eAAC, eAAC+, WMA, AMR-NB, AMR-WB. Uživatelé si mohou nastavit několik motivů, jako tapety, spořiče displeje, zvukové motivy, předem instalované motivy a měnitelné barevné motivy.

Mobilní telefon Nokia N8 dále obsahuje 12 megapixelový fotoaparát s hledáčkem přes celý displej 16:9, který lze snadno použít s dotykovým displejem telefonu. Fotoaparát obsahuje Xenonový blesk, software s vyhledáváním obličeje, automatické ostření, ohniskovou vzdálenost 5,4 mm, vytváří fotografie ve formátu JPEG a EXIF a nabízí 2x digitální zoom pro fotografování a 3x digitální zoom pro video. Nokia N8 obsahuje také druhý fotoaparát VGA, na přední straně telefonu pro videohovory

Zařízení nabízí připojení k internetu GPRS/EDGE class B, multislot class 33, HSDPA Cat9 s rychlostí až 10,2 Mbit/s a HSDPA Cat9 s rychlostí až 2,0 Mbit/s. Dále připojení Wlan IEEE 802,11 b/g/n, podporu pro TCP/IP a možnost použít mobilní telefon jako datový modem.

Uživatelům je k dispozici GPS a navigace, OVI mapy ke stažení zdarma s navigací pro auta a chodce.

Mobilní telefon Nokia N8 pracuje na OS Symbian s podporou pro JAVA MIDP 2.1 a nabízí rozhraní pro stránky v HTML 4.1. Hlavní aplikace mobilního telefonu jsou kalendář, kontakty, hudební přehrávač, internet, zprávy, fotografie, OVI obchod, mapy, videa, WebTV, editor dokumentů Office, editor videa a fotografií, rádio, email a chat. Také aplikace pro PC, a to Nokia OVI Suite a Nokia OVI Player.

Pro hovory je k dispozici pokročilá databáze kontaktů s telefonními čísly a emailovými adresami s podporou vložení miniaturní fotografie a videoklipu ke každému záznamu.

nokia n8 také nabízí plnohodnotné prohlížení internetových stránek s dotykovým ovládáním, dále podporu HTML a Javascriptu, dále Flash Lite 4, který nabízí podporu pro většinu obsahu pro přehrávač Flash Player 10.1. telefon také obsahuje aplikaci Nokia Mobile Search, prohlížeč webových zdrojů RSS a podporu pro streamování videa.

Tento fotoaparát je možné zakoupit na odkazu níže, kde je uvedena také cena mobilního telefonu Nokia N8 a více informací.

Nokia N8 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *