Přenosná herní konzole Playstation Portable 3000

Přenosná herní konzole Playstation Portable od společnosti Sony, nabízí možnost hraní her, připojení k internetu a přehrávání hudby.

Zařízení PSP 3000 nabízí vylepšenou obrazovku s ostřejšími barvami a větším rozlišením a také obsahuje vestavěný mikrofon, takže můžete zůstat v kontaktu se svými přáteli kdekoliv, a to prostřednictvím aplikace Skype. Přenosná herní konzole PSP 3000 nabízí uložení herních titulů, připojení k PlaystationStore, kde si můžete zakoupit herní tituly, dále můžete sledovat filmy, poslouchat hudbu a také ukládat vaše fotografie.

Všechny tyto zábavné činnosti můžete dělat na 4,3 palcové LCD obrazovce s technologií TFT a skvělý zvuk vám poskytnou stereofonní reproduktory. Herní konzole PSP 3000 obsahuje interní diskovou jednotku Universal Media Disc, jen pro čtení. Připojení k internetu poskytuje bezdrátová síť LAN IEEE 802,11b a DS-SS (kompatibilní s IEEE 802,11b).

Přenosná herní konzole PSP 3000 také obsahuje software Media Go, který nabízí nejlepší způsob jak spravovat a zálohovat obsah pro tuto herní konzoli. Tento software nabízí přístup přímo do obchodu PlaystationStore, odkud si můžete stáhnout veškerý obsah a také si můžete prostřednictvím tohoto softwaru Media Go, zálohovat Váš obsah do počítače.

Herní konzole PSP 3000 nabízí mnoho dalších zábavných možností o, kterých si můžete přečíst na odkazu níže. Na odkazu si můžete přečíst také více informací o ceně herní konzole PSP 3000.

Sony PlayStation Portable lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *