Mobilní-příslušenství.cz: Kvalitní pouzdra na mobil za super ceny!

ilustrace2Internetový obchod Mobilní-příslušenství.cz nabízí svým zákazníkům širokou škálu pouzder, krytů a obalů na mobilní telefony – a to celkově přes 2300 takovýchto produktů. Z módních i klasických designů si jistě vybere každý, navíc doufáme, že zákazníci ocení i ostatní služby, které jim nabízíme. Rádi totiž s výběrem poradíme, a to jak po e-mailu, tak telefonicky. K nákupu nad 1999 Kč u nás navíc máte dopravu zdarma.

Gelová TPU pouzdra – moderní a bezpečná

V nabídce e-shopu Mobilní-příslušenství.cz lze nalézt i gelová TPU pouzdra na mobilní telefony. Krom propracovaného designu nabízí svým uživatelům mnoho výhod. A jaké to jsou? Třeba tyto:

  • Tvrdší materiál (tzv. Silicryc), který ochrání mobilní telefon před mechanickým poškozením, prachem i poškrábáním.
  • Volně přístupné otvory pro nabíječku, hands-free systémy, střední tlačítko a reproduktory.
  • Omyvatelnost vodou. (Ale snad raději bez telefonu uvnitř… J)

A jaká je ta hlavní výhoda TPU pouzder od nás? Doprava zdarma! Navíc si můžete povšimnout toho, že všechna pouzdra na mobilní telefony TPU nabízíme za jednotnou cenu.

ilustrace3Pár rad na závěr

Na konec bychom možná mohli přidat ještě několik užitečných rad pro výběr pouzdra na mobil. Nutno podotknout, že v tomto případě hlavní roli obvykle hraje již zmíněný design a každému se zalíbí něco jiného. Na co bychom ale měli při výběru myslet také? Určitě jsou to rozměry telefonu, na které je třeba dbát zvláště v případě, že saháte po pouzdrech univerzálních. Pokud jde o taková, který jsou vyrobena přímo pro značku vašeho mobilu, máte o starost méně – a často se tato volba také výrazně více vyplatí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *