Nejlepší náhrada za Google Reader

Tak jsem konečně našel náhradu za Google Reader. Nebylo to vůbec jednoduché. Čekal jsem, že po uveřejnění zprávy o konci této populární čtečky se objeví desítky služeb, které se budou moci používat místo této čtečky, ale opak byl pravdou. nahrada za google reader

To, co doporučovali zahraniční blogeři nebylo vůbec atraktivní a stahovat si klienta na počítač se mi nechtělo, jelikož si chci číst RSS zdroje i během cesty do práce. A konečně jsem našel online aplikaci, která fungue.

Na internetu i v mobilu

Jde o aplikaci Tiny Tiny RSS, která funguje prakticky úplně stejně jako Google Reader. Nefunguje sice automatické označení u RSS zprávy, když ji přejedete, ale to vynahrazuje tlačítko Mark above as read, tedy označit všechny zprávy nad danou zprávou za přečtené. Pro mě naprosto vyhovující.

Autor dokonce vytvořil aplikaci pro Android místo Google Reader, takže za 40 Kč (po sedmi denním trialu) můžete plnohodnotně využívat RSS zdroje pomocí čtečky ve vašem mobilu s Androidem. Zatím jsem bohužel nevyzkoušel, protože nejsem příznivcem tohoto OS, ale pokud vy ano, určitě se s námi podělte o vaše zkušenosti.

 

Co vy na to? Používáte jinou alternativu Google Reader? Sem s ní. Podělte se v komentářích, jakou cestou se vydáte vy.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *